FIFA World Cup 2006

EA SPORTS oslavuje jednu z největších sportovních událostí – světový pohár FIFA 2006 v Německu, a to prostřednictvím oficiální videohry s exkluzivní licencí.

Hra 2006 FIFA World Cup zachycuje atmosféru jednoho z nejnáročnějších světových soupeření a dává hráči příležitost hrát v roli svých oblíbených hrdina, a šanci vyhrát světový pohár FIFA World Cup.

Hrajte za svůj národní tým a ovládejte své oblíbené hráče při postupu z kvalifikačních utkání přímo na světový turnaj v Německu.

Společnost EA SPORTS oživila téměř 100 superhvězd a napodobila skutečné schopnosti a dovednosti známých světových hráčů. Tvůrcům se podařilo přenést do hry jejich typické pohyby, styl hry a speciální hráčské umění každého z nich. Zdokonalení hry, zvláště v oblasti přihrávek, střelby nebo penaltových kopů přináší nejrealističtější a nejhratelnější fotbalovou hru, s jakou se můžete setkat.

Hra 2006 FIFA World Cup představuje nový herní režim s názvem Global Challenge, který bude náročným testem i pro ty nejzkušenější hráče. Ti budou mít možnost na vlastní kůži zažít klasické okamžiky z historie světového poháru FIFA. 40 z nich je totiž zakomponováno ve zmíněném režimu. Srovnejte své výsledky s těmi historickými a změřte své síly se světovou špičkou.

K dispozici je 127 národních týmů. Vyberte si některý z nich a hrajte proti kamarádům v souboji pro více hráčů. Do hry jich může vstoupit až 8. Sledujte své výsledky na výsledkové tabuli v místnosti The Lounge. Za své úspěchy získáte různé ceny.

Společnost EA SPORTS zařadila do jediné videohry s oficiální licencí – 2006 FIFA World Cup Germany, legendární hráče a exkluzivní možnost výběru týmových dresů.


Hlavní vlastnosti


• HRAJTE SE SVÝMI HRDINY:
Světové superhvězdy vypadají a hrají stejně jako jejich skutečné předlohy. Hráči používají stejný styl hry a stejnou práci s míčem, jako skuteční šampióni.

• VYHRAJTE SVĚTOVÝ POHÁR 2006 FIFA WORLD CUP:
Vyberte jeden ze 127 týmů a probojujte se kvalifikací až do virtuální reprodukce světového poháru v Německu. Hrajte v jakékoli z 12 úrovní, které perfektně zachycují okázalost a slavnostní atmosféru světového poháru.

• SVĚTOVÝ SOUBOJ:
Hra uvádí nový režim s názvem Global Challenge, který reprodukuje 40 klasických momentů v historii světového poháru. Získejte body,díky kterým se otevře přístup k legendárním hráčům a jejich typickému vzhledu a oblečení.