Final Fantasy IV

Čtyři základní Krystaly, z nichž každý má úžasnou moc, leží rozptýleny po celé říši. Nicméně, lidé rychle prahnou po věcech, které nabízejí sílu, a lehce podlehnou moci, kterou ovládají…

Baronovo království, svedené slibovanou mocí krystalů, začíná zaměstnávat nepodplatitelnou sílu, aby se zmocnilo mírumilovných národů. Temný rytíř Cecil – Velitel baronovy elitní jednotky Red Wings – je králem najat, aby získal Krystaly, ale brzo začne zpochybňovat panovníky motivy. Zasažený žalem ze své vlastní akce, avšak zatížený loajalitou ke své zemi a svým osobním smyslem pro čest, se nakonec Cecil rozhodne odvrátit od cesty tmy a ničení.

Když ho rozčileně král obviňuje z neloajálnost, stáhne Cecil z pozice velitele a odešle ho, aby zabil tajemnou bestii, která se skrývá v nedalekém Údolí mlhy. Cecil se vydá na svou osudovou cestu, která mu přinese zkoušky, zrady, přátelství, ztráty a objevení sebe sama. Může Cecil otevřít své oči a stát se mužem cti, kterým musí být?

Hra nabízí:

  • Jedna z nejoblíbenějších her série FINAL FANTASY, která kdy byla vytvořena, se vrací v kompletním remake na Nintendo DS.
  • Klasicky skvěle napsané dobrodružství s hrdiny, zradou, vykoupením, láskou a magií čeká jen na vás.
  • Krásná 3D grafika s ohromujícím ručně malovaným stylem a plně dokreslující zvuková kulisa vám umožní ponořit se do světa Final Fantasy IV tak, jako nikdy předtím.
  • Skvělé hraní hry nyní se všemi doplňky včetně dotekové ovládání, lepšího použití obou obrazovek, uspořádání bitev s bossy, systému mapování dungeonů a také zařízení pro postavy, aby se mohli učit určité schopnosti od svých přátel.
  • Plně ozvučené cut scény s vysoce kvalitními 3D znaky maximalizuje využití hardwaru a stanovuje nový standard ve vyprávění příběhů na Nintendu DS.
  • Dodatečné nové epizody vám umožní prohlédnout si neviděný život hlavních postav.
  • Bonusový režim „Událost Divadlo“ vám umožňuje přehrát jakékoli scény, které již byly zobrazeny.
  • Speciální nové minihry vám umožní chovat a přivolat vlastní monstrum a bojovat s přáteli prostřednictvím DS bezdrátové komunikace!