Fire Emblem Fates Limited Edition

Tvůj boj. Tvá budoucnost. Tvůj osud.

Limitovaná edice obsahuje:

  • hry Fire Emblem Fates: Birthrigh, Fire Emblem Fates: Conquest a Fire Emblem Fates: Revelation (všechny tři hry na jedné kartě)
  • Artbook
  • SteelBook
  • Oboustranný plakát

Fire Emblem Fates: Conquest:
Dvě království jsou na pokraji války. Ke komu se přidáte? Jste dědic říše Hoshido, kterého vychovali šlechtici z Nohru, a tak jste každou nohou na jiné straně. Pokud se vydáte cestou dobyvatele (Conquest), budete muset bojovat, aby se vám podařilo změnit vaše zmatené království zevnitř.
Můžete se také vydat po stopách svého rodného práva (Birthright) cestou, na které se spolu s rodinou cizinců utkáte se zkorumpovaným králem Nohru. 

Fire Emblem Fates: Birthright:
Dvě království jsou na pokraji války. Ke komu se přidáte? Jste dědic říše Hoshido, kterého vychovali šlechtici z Nohru, a tak jste každou nohou na jiné straně. Pokud se rozhodnete se vydat po stopách svého rodného práva (Birthright), utkáte se spolu s rodinou cizinců se zkorumpovaným králem Nohru.
Můžete se také vydat cestou dobyvatele (Conquest), kde budete muset bojovat, aby se vám podařilo změnit vaše zmatené království zevnitř. 

Třetí cesta – Fire Emblem Fates: Revelation – završí příběh celé ságy.

 

Velte vojákům s nadlidskou zručností, utvořte si hluboké vztahy a dokonale tak ovládněte tuto tahovou strategii. Poprvé v historii je hlavním hrdinou hry vámi navržený avatar. V nejtaktičtějších bitvách v sérii Fire Emblem máte k dispozici armádu rytířů, mágů, lučištníků a dalších jednotek. Každá jednotka a zbraň má své síly a slabiny, se kterými musíte počítat, ať už se potýkáte s jakýmkoliv nepřítelem. Spárujte na bojišti vaše spojence tak, aby si v boji mohli navzájem pomáhat. Vztahy jsou ve hře stěžejní – čím bližší si vaši spojenci jsou, tím efektivněji spolu budou v bitvě spolupracovat. Jejich budoucnost je ve vašich rukou, ale nejprve musíte učinit nejzásadnější rozhodnutí v historii Fire Emblemu.

  • Poprvé v historii série Fire Emblem™ je hlavním hrdinou vámi navržený avatar.
  • Epický příběh se soustředí na vaši postavu, která se musí rozhodnout mezi svým rodokmenem a rodinou, která ji vychovala.
  • Nová oblast „Můj hrad,“ kde se můžete dát do řeči se svými spojenci a prohloubit své i jejich vztahy
  • Díky funkci StreetPass™ můžete navštívit hrady svých kamarádů
  • Připojte ke konzoli odpovídající Fire Emblem figurky amiibo™ a Marth, Ike, Lucina a Robin se objeví ve vaší hře, kde je budete moci vyzvat k boji a naverbovat

Jakmile si vyberete mezi Fire Emblem Fates: Birthright a Fire Emblem Fates: Conquest, vkročíte do úplného herního zážitku, kde budete bojovat a spřátelíte se s jinými postavami.