Fossil Fighters: Frontier

Vezess, áss és csatázz az akciódús, őskori lényekkel teli Fossi Fighters Frontierben, kizárólag Nintendo 3DS készülékeken! Fiatal Gondnokként a feladatod megóvni a Kövület Parkokat világszerte és felfedezni izgalmas titkaikat. Áss ki ősi csontokat és keltsd őket életre harcra született, csodálatos és veszedelmes vivoszauruszokként!

Járd be a Kövület Parkokat Bone Buggy járgányoddal, kutass csontok után és ásd ki őket a legkülönbözőbb szerszámokkal, miközben körökre osztott harcokat vívsz a vad vivoszauruszokkal! Minden megtalált kövületből más-más vivoszaurusz kelthető életre, melyek különböző képességekkel és támadásokkal rendelkeznek. Ha új kövületet találsz egy már feltámasztott vivoszauruszhoz, új képességeket tanul!

Játssz barátaiddal lokálisan vagy neten keresztül! Összesen hatan küzdhettek meg a 3-3 elleni lokális csatákban, neten keresztül pedig 1-1 elleni párbajokat vívhattok. Két barátod társaságában ráadásul a Kövület Parkokat is bejárhatod!

Fedezd fel a világ különböző ásatási területeit, támassz fel és szelidíts meg minden vivoszauruszt és csillogtasd meg harci tudásod a Fossil Fighters Frontierben, kizárólag Nintendo 3DS készülékeken!

Ve hře Fossil Fighters Frontier se zhostíte role mladého Fossil Wardena a vašim úkolem nebude nic menšího, než ochránit drahocenné Fossil parky po celém světě před ukrutným padouchem, doktorem Baronem von Blackravenem. Ten zamýšlí ovládnout svět za pomoci síly Vivosaurů – extrémně silných dinosaurů! Ve hře na vás bude čekat ohromný 3D svět plný skrytých tajemství k odhalení, kterým budete křižovat ve své vlastní upravitelné Bone Buggy. Pátrejte po drahocenných fosiliích, vykopejte je a oživte z nich Vivosaury. Posléze můžete tyto Vivosaury – kterých je ve hře k objevení přes 80 – posílat proti vašim nepřátelům do tahových bitev.

Abyste získali silnou sestavu Vivosaurů, odkrývejte v divočině dinosauří fosílie za použití dotykové obrazovky vašeho přístroje z rodiny Nintendo 3DS – čím šetrněji pak budete provádět vaše výkopové práce, tím silnější v bitvě pak z oživení Vivosauři budou. Naštěstí pro všechny výzkumníky lze ve hře najít řadu vylepšitelných nástrojů jako jsou vrtačky nebo kladívka a následně je použít při tomto zábavném a intuitivním procesu. Na vybraných nalezištích lze dokonce podstoupit speciální výzvy, jejichž splněním získáte přístup k cenným a sílu zvyšujícím fosiliím.

Hledání fosilií a sbírání oživených Vivosaurů ovšem představuje pouze část zábavy, protože tato prehistorická stvoření budete dále posílat do epických bitev! Všichni Vivosauři spadají do jedné z pěti elementálních kategorií – Voda, Oheň, Vzduch, Země a Neutrální – a disponují řadou odlišných útoků a speciálních schopností. Ve hře je mnoho odlišných druhů bitev včetně příběhových bitev v průběhu hlavní kampaně, každodennních turnajů přístupných z Fossil stadiónu nebo StreetPass bitev, které nechají hráče trénovat proti Vivosaurům získaným pomocí funkce StreetPass.

Ať už se svými přáteli rádi objevujete neznámé, nebo s nimi raději svádíte epické bitvy, hra Fossil Fighters Frontier má hned několik multiplayerových možností, jak s nimi sdílet místní prehistoricky laděná dobrodružství. Při použití funkce lokálního multiplayeru je možné vytvořit tým až o třech hráčích, vlastnících přístroj z rodiny Nintendo 3DS a hru Fossil Fighters Frontier, a bojovat tak s nepřátelskými Vivosaury bok po boku nebo dokonce naštívit místní vykopávky. Hráči cestují ve svých vlastních Bone Buggy a mohou dokonce spolupracovat s cílem odkrýt extra velké fosílie mnohem efektivněji, než kdyby se o to pokoušeli každý zvlášť. Hra navíc obsahuje funkci lokálních bitev až pro šest hráčů nebo lokální týmové turnaje až pro tři přátele v jednom týmu. Hráči s širokopásmovým internetovým připojením mohou navíc soupeřit v bitvách jeden na jednoho o pozice v měsíčních online žebříčcích.