Guitar Hero On Tour

Čte snad tyto řádky někdo, kdo by alespoň na krátký okamžik nezatoužil stát se slavnou rockovou hvězdou? Obletovanou fanoušky, bulvárním i seriózním tiskem a odvážně se vydávající do zářících světel barevných reflektorů a oblak umělého kouře? Pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu nestihly tento sen realizovat ve skutečnost, je tu lákavé řešení. Namísto elektrické kytary stačí popadnout Nintendo DS a vydat se na virtuální cestu vzrušujícím světem hudebního showbyznysu! „Kapesní“ provedení oblíbené hudební série Guitar Hero nabízí stejně jako „veliké“ verze strhující simulaci působivých kytarových riffů, množství legendárních skladeb (a to nejen z žánru rocku) a samozřejmě i možnost multiplayeru. Ten počítá jak s kooperativním, tak i exhibičním „versus“ režimem. Zatímco Wii verze nabízí stylový ovladač ve tvaru elektrické kytary, zde je použita unikátní periferie, která se zasune do GBA portu Nintenda DS a vydařeně zastává funkci čtveřice kytarových pražců. Což je sice o jeden méně, než u Wii, ale na pořádnou porci řízného rock’n’rollu to bohatě stačí!

Hra nabízí:

  • Guitar Hero: On Tour se drží jednoduché hratelnosti a hráčům přináší skvělý zážitek ať už se vydají kamkoliv. Hráči budou využívat Guitar Hero pick-stylus na dotykové obrazovce, aby zahráli své oblíbené melodie a zanechali svůj rock and rollový odkaz v kariérním módu.
  • Fanoušci se také mohou spojit a hrát v co-op módu za využití místní bezdrátové sítě, nebo se spolu utkat v kytarovém duelu s novým využitím unikátních DS nástrojů. Hráči například musí fouknout do mikrofonu, aby uhasili pyrotechnické efekty, které se vymknou kontrole, nebo použít dotykovou obrazovku pro rozdávání autogramů fanouškům.
  • Hra obsahuje pět nových odemknutelných míst, hráči si mohou hru upravit zvolením barvy své kytary, volbou jedné ze šesti postav, z nichž dvě jsou nové a vytvořené exkluzivně pro Guitar Hero: On Tour, a výběrem z mnoha stylů oblékání kytaristy.