James Bond: Quantum of Solace

James Bond je zpátky, aby urovnal skóre v Quantum of Solace: The Game. Tentokrát je ještě smrtonosnější a lstivěji efektivní. Hra tvoří směs intenzivní first person akce s unikátními komby z pohledu třetí osoby, která dávají hráčům opravdový pocit z toho, jaké je to být posledním tajným agentem používajícím tajnosti, precizní střílení a znalosti smrtících komb k postupu jednotlivými misemi.

Obecné rysy:

  • Příběh vás staví do velmi riskantního světa z obou filmových předloh – Quantum of Solace a Casino Royale, kde ovládáte Jamese Bonda prostřednictvím vnitřní herní konverzace s více výpravnými možnostmi. Vyberte si moudře – můžete odemknout nové schopnosti a odhalit bonusové položky.
  • Hra Quantum of Solace pro Nintendo DS představuje modernizované ovládání, kde se hráči mohou kradmo pohybovat v zákeřném světě a zapojit se do intenzivního boje pouze za použití stylusu pro použití unikátních a přesvědčivých zkušeností Jamese Bonda.
  • Vyberte si, jak chcete dokončit vaše mise. Použijte své špionážní schopnosti, abyste tiše zlikvidovali své nepřátele. Zamiřte na velkou vzdálenost k odstranění nepřátel se smrtící přesností. Nebo se zúčastněte boje v úzké tlačenici proti inovačnímu systému dotykové obrazovky.
  • Získejte Bond-body, sbírejte lepší předměty a používejte speciální hrací karty, abyste upravili a posílili své schopnosti. Vyberte si, kam chcete vyvíjet svou postavu, abyste posílily svůj oblíbený styl hry. Prozkoumejte svět a najděte vzácné a mocné předměty.