Just Dance 2016 Unlimited

Vyrazte na parket a pořádně to roztočte v Just Dance 2016 na Wii U! S více než 40 písněmi od známých interpretů jako například Ellie Goulding, Iggy Azaley ft. Charli XCX, Prince Royce a dalších teprve bude mít vaše oslava pořádné grády a díky několika zbrusu novým herním módům se ze hry stane zlatý hřeb večera!

Tentokrát se díky novému Just Dance ovladači pro chytré telefony může na tanečním parketu předvést až šest hráčů najednou. V klasickém Just Dance stylu si pak mohou zatrsat až čtyři hráči, z nichž každý v ruce drží vlastní Wii Remote, a v podporovaných módech dokonce vystoupí do popředí i kamera Wii U GamePadu. Ke hře můžete připojit i Wii U mikrofon a k hudbě si zazpívat!

Objevte hvězdu, která ve vás dřímá, v novém Showtime módu, kde si můžete vytvořit jedinečné nahrávky vašich vystoupení. Zpívejte a tancujte k hudebním hitům a ze záznamu vytvořte video plné odkazů na popkulturu, které má šmrnc – ideální na sdílení s přáteli! A jelikož je počet hráčů v tomto módu omezený jen tím, kolik se jich vejde před kameru vašeho GamePadu, bude i na tom nevětším večírku dost prostoru pro všechny!

Setrvačnost hry udržuje řada nových módů. V módu Dance Quests odemykejte úkoly a dokončete hru, ve World Video Challenge vyzvěte k tanci kamarády i hráče z celého světa a v módu Dance Party poprvé v historii série spolupracujte s ostatními hráči a dosáhněte co nejvyššího skóre. Zpříjemněte si rozcvičku ve vylepšeném Just Sweat módu, kde se můžete nažhavit do rytmu svých oblíbených hitů nebo si zatancovat k předem sestaveným seznamům písní a vidět, kolik kalorií při tanci spálíte. Pokud už jste ze všeho toho pohybu vyřízení, zapněte JDTV a prohlédněte si komunitní videa, tance fanoušků a ještě mnohem víc!

Volitelná předplácená služba Just Dance Unlimited vám umožní přístup k novým skladbám i starým oblíbencům z minulých her ze série Just Dance, přičemž již při vydání bude dostupných přes 140 dalších písní. Skladby z Just Dance Unlimited jsou dostupné ve většině herních módů, takže ať už se chcete roztancovat s ostatními v sobotu večer, nebo máte v plánu samostatnou rozcvičku v neděli ráno, výběr bude široký. Roztočte to s Just Dance 2016 na Wii U!

EXKLUZIVNĚ NA WII U:

  • Party Master mód se vrací! V tomto módu se může pátý hráč chopit Wii U GamePadu a stát se party DJem, který bude vybírat skladby a taneční kroky!