Just Dance Kids 2014

Just Dance Kids, absolutní špička  v žánru tanečních her pro děti, se vrací! A to velkém stylu se zbrusu novým playlistem plným těch nejžhavějších pecek, šílenou choreografií od mistrů z oboru a exkluzivními prvky, díky nimž si děti všech věkových kategorií zatancují s celou rodinou.


Herní prvky:
 

  • Nové songy: Vůbec poprvé v Just Dance Kids naleznete originální mastery pecek jako je "Hit the Lights" od Seleny Gomez, "One Thing" od One Direction, "Give Your Heart a Break" od Demi Lovato, "Ready or Not" od Bridgit Mendler, nebo "Getting Ready to Wiggle" od The Wiggles. Hra také obsahuje nové, hravé covery přezpívané dětmi, mezi nimiž jsou i ukolébavky pro ty nejmenší.

  • Nová choreografie a duety: Zábavné kooperativní duety se vrací v Just Dance Kids 2014. Děti si budou moct zatancovat s kamarády díky doprovodné choreografi, která obsahuje unikátní part pro každého z hráčů.

  • Rodinná párty: Dejte dohromady 4 hráče v režimu kooperativního multuplayeru a získejte to nejvyšší týmové skóre!

  • Rodičovský koutek: Vaše oblíbené rodičovské nástroje se vrací. Jsou to funkce jako Non-stop Shuffle, Fitness Tracker a volitelné playlisty.


Exkluzivní Wii U funkce:
 

  • Copycat Mode: V Copycat módu se jeden z hráčů stává "vůdcem napodobitelů", který bude používat Wii U ovladač, aby ostatním v průběhu písničky posílal zábavné a překvapivé taneční pohyby. Párty už nikdy nebudou stejné!