Kirby: Planet Robobot Bundle with amiibo

Kirby: Planet Robobot amiibo limitovaná edice kromě fyzické kopie hry obsahuje také Kirby amiibo figurku z Kirby kolekce.

Planetu Popstar ohrožuje kovová hrozba!

Na planetu Popstar útočí společnost Haltmann Works Company se svou robotickou armádou a pouze Kirby ji dokáže zastavit v Kirby: Planet Robobot pouze na systémech z rodiny Nintendo 3DS. Postavte se zlé korporaci s pomocí Kirbyho charakteristických kopírovacích schopností včetně několika zbrusu nových, převezměte kontrolu nad mohutným brněním Robobotem a obraťte vlastní technologii společnosti proti ní. Pokud si chcete během hlavního dobrodružství na chvíli oddechnout, můžete si také vyzkoušet zábavné minihry: utvořte s kamarády tým a postavte se bossům v Team Kirby Clash, nebo se pokuste získat co nejvyšší skóre v Kirby 3D Rumble!

Robobote, aktivuj se!

V nejnovější plošinovce ze série může Kirby prozkoumávat planetu Popstar všemi možnými způsoby. Například s použitím Robobotova praktického maticového klíče může manipulovat s prostředím, zpřístupnit si nové oblasti a odhalit skrytá tajemství. A to ještě není vše, co tohle supersilné brnění dovede: může také naskenovat nepřátele a pak se transformovat a získat k dispozici silnější verze některých z Kirbyho známých kopírovacích schopností.

Pokud Kirbyho Robobot analyzuje nepřítele s pomocí funkce Jet Scan Spec, přepne se do tryskového módu, ve kterém bude moci létat po obrazovce ve stylu shoot-'em-up stříleček, zatímco funkce Wheel Scan Spec zahájí mód volantu, ve kterém se Robobot promění ve sportovní auto, které může závodit v popředí i v pozadí! Své robobotí brnění si dokonce můžete ozdobit samolepkami, které jsou schované v každé úrovni a dají se získat také od ostatních hráčů přes StreetPass.

Osvojte si schopnosti svých nepřátel!

Kirby dokáže vdechnout jak předměty, tak nepřátele, a pak je zase vyplivnout a zneškodnit tak jiné zlotřilce nebo překážky – a umí také zkopírovat schopnosti jakéhokoliv nepřítele, kterého spolkne! Kromě spousty starých známých schopností, jako jsou schopnosti meče, paprsku nebo bomby, se od svých nepřátel tentokrát umí Kirby naučit i pár nových triků.

Po vdechnutí určitých nepřátel se Kirbymu podaří uvolnit skrytou sílu své mysli díky schopnosti mimosmyslového vnímání, nebo bude jako Doktor Kirby moci házet po nepřátelích pilulky a útočit psací deskou. K dokonalému ovládnutí se hráči nabízí 25 kopírovacích schopností, z nichž se každá hodí v jiných situacích, takže je určitě vyzkoušejte všechny!

amiibo v akci

Pokud při hře použijete Kirby amiibo ze série Super Smash Bros. Collection (samostatně v prodeji), může se z našeho růžového hrdiny stát Smash Bros. Kirby, který má k dispozici různé útoky, které z něj činí úctyhodného bojovníka, například úder kladivem, svislý sek nebo kamenný útok. Může se také bránit útokům nepřátel díky speciálnímu štítu. Jiná amiibo, včetně figurek ze série Kirby Collection, Kirbymu také mohou propůjčit nové schopnosti. Pokud nějaké amiibo máte, zkuste ho ke hře připojit a uvidíte, co se stane!

Týmová rvačka

Spojte se s kamarády nebo počítačem ovládanými spoluhráči a postavte se obřím, prohnaným bossům v Team Kirby Clash, směsici akce a RPG! Utvořte tým až se třemi dalšími hráči přes místní multiplayer nebo Download Play* a porazte společně mocné nepřátele tak rychle, jak jen to půjde. V tomto módu si Kirby může zvolit mezi čtyřmi povoláními založenými na tradičním RPG schématu: hrdinou s mečem, lordem kladivounem, doktorem Ranhojičem a paprskovým mágem. Každý Kirby získá po každé bitvě určitý počet zkušenostních bodů a může postupovat na vyšší úrovně a vylepšovat atributy, které bude v nadcházejících bitvách potřebovat. Nepřátelé po sobě také v bitvě občas nechají kouzelné tablety síly. Posbírejte všechny tablety, které se objeví, a zanedlouho jim budete moci útok tvrdě oplatit speciálním týmovým útokem Team Meteor!

Připravte se na pořádný rachot!

Kirby 3D Rumble je akční logická minihra pro jednoho hráče, ve které je vaším úkolem vdechnout předměty nebo nepřátele a zneškodnit všechny oponenty v co nejmenším počtu tahů. Pokud Kirby spolkne několik nepřátel najednou, může pak vystřelit silnou hvězdnou kulku, která si prorazí cestu skrz jakékoliv nepřátele. Používejte tuto techniku k získání co nejvyššího skóre!

Kirby umí kopírovat schopnosti figurek amiibo!

Pokud ke hře připojíte kterékoliv kompatibilní amiibo (samostatně v prodeji), obdaříte Kirbyho dalšími kopírovacími schopnostmi! Některé figurky amiibo vám schopnost přidělí náhodně, zatímco jiné Kirbymu propůjčí schopnost inspirovanou postavou, která je ztělesněna v připojené figurce.

Pokud například ke hře připojíte jakékoliv Mario amiibo, stane se z Kirbyho ohnivý Kirby, a po připojení figurky princezny Peach se může Kirby ohánět slunečníkem. Pokud připojíte Kirby amiibo ze série Super Smash Bros. Collection, bude váš růžový chlupáč dokonce moci předvést některé ze svých Super Smash útoků!

Kirby Collection amiibo

Vydání titulu Kirby: Planet Robobot doprovází vydání série amiibo Kirby Collection, které obsahuje figurky Kirby, Meta Knight, King Dedede a Waddle Dee!

Figurky King DededeWaddle Dee a Meta Knight ze série Kirby Collection Kirbymu propůjčí jedinečné schopnosti a kostým inspirovaný naskenovanou postavou. Kirby amiibo ze série Kirby Collection pak našeho hrdinu obdaří schopností UFO, se kterou se bude moci vznášet ve vzduchu libovolně dlouhou dobu a útočit na nic netušící nepřátele tepelnými paprsky.

Jak používat figurky amiibo

Pokud vlastníte konzoli New Nintendo 3DS nebo New Nintendo 3DS XL, použijete amiibo tak, že jej položíte na NFC čtečku na spodní obrazovce. Pokud máte konzoli Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL nebo Nintendo 2DS, budete k použití figurek potřebovat příslušenství Nintendo 3DS NFC Reader/Writer (samostatně v prodeji).

Postavte se invazi robotů a zachraňte planetu Popstar před kovovou hrozbou v Kirby: Planet Robobot pouze na systémech z rodiny Nintendo 3DS!

  • Planeta Popstar je zmechanizovaná – používejte více než 25 kopírovacích schopností a nové brnění Robobot, abyste zachránili Kirbyho domov!
  • Probijte se překážkami a používejte s pomocí Robobota silnější verze útoků vašich nepřátel.
  • ·Vyrazte na mise až se třemi dalšími hráči v Kirby Team Clash a získejte co nejvyšší skóre v Kirby 3D Rumble!
  • Pokud ke hře připojíte amiibo, získá Kirby speciální kopírovací schopnosti.

 

*Upozornění: K použití funkce Download Play je zapotřebí, aby měl každý hráč vlastní konzoli z rodiny Nintendo 3DS (samostatně v prodeji).

Pro připojení figurek amiibo k systémům Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL a Nintendo 2DS je potřeba příslušenství Nintendo 3DS NFC Reader/Writer (samostatně v prodeji).