Kirby and Rainbow Paintbrush + King Dedede

Tento produkt je speciálním balíčkem hry a amiibo figurky. Nejedná se o oficiální limitovanou edici.

Kirby tak, jak jste ho ještě neviděli

Země snů přišla o své barvy ve hře Kirby and the Rainbow Paintbrush na Wii U! Prozkoumejte úchvatný keramický svět v této pestrobarevné plošinovce, kde můžete díky dotykové obrazovce Wii U GamePadu kreslit duhová lana, po kterých se Kirby může kutálet, nebo která uvězní nepřátele či vám pomohou překonat překážky. Používejte všechny Kirbyho schopnosti, abyste posbírali vše, co se posbírat dá, a pomohli Kirbymu vrátit do země barvy a jas!

Kirby a jeho kamarádi Waddle Dee si užívají klidný den, když vtom se otevře portál a na scéně se objeví zlomyslná Claycia. Claycia ze světa vysaje barvy a Země snů se zastaví. Naštěstí portálem projde také kouzelný štětec Elline a Kirbyho i jeho kamarády obarví tak, že vypadají zase jako noví. Jelikož jsou naši hrdinové vždy připraveni na dobrodružství, hned se za Claycií pustí a honička může začít.

Klepejte a kreslete na dotykovou obrazovku, abyste se dostali na konec každé úrovně. Kirby se jako míč kutálí podél duhových lan směrem, jakým je nakreslíte. Pokud chcete Kirbyho trochu zrychlit, načrtněte mu na dráze smyčky, po kterých se může svézt, nebo na něj poklepejte a vystřelte ho tak dopředu, aby se probil nepřáteli nebo bloky. Najednou můžete nicméně nakreslit jen určitý počet duhových lan, takže si dávejte pozor, aby vám nedošel inkoust!

Kirby se v určitou chvíli může proměnit v různé dopravní prostředky. Přizpůsobte duhová lana jeho momentální formě: načrtněte trasu letu pro Kirby raketu, veďte torpéda Kirby ponorky vstříc jejich cíli nebo zaměřujte a manévrujte s Kirby tankem kombinací poklepů a duhových lan!

Zatímco hráč s Wii U GamePadem ovládá Kirbyho a kreslí duhová lana, mohou se k němu kdykoliv připojit až tři další hráči, kteří mohou s ovladači Wii U Remote nebo Wii U Pro Controller hrát za Waddle Dee. Waddle Dee mohou běhat po duhových lanech, sbírat předměty, útočit na nepřátele a postavit Kirbyho zpátky na nohy, když bude potřebovat pomocnou ruku.

V každé úrovni se skrývá spousta tajemství! Prozkoumejte každé zákoutí a prohrabejte se každým kouskem hlíny, abyste objevili vše od truhel s poklady ve formě skladeb ze soundtracku po keramické figurky známých postaviček ze série. A pokud chcete opravdu otestovat své schopnosti, zkuste nový mód výzvy (Challenge Mode). Máte jednu minutu na to sebrat čtyři truhly, jednu maximálně každých 15 vteřin, nebo zkuste posbírat 12 truhel za sebou v boji o přežití – stačí, aby vám unikla jen jedna, a budete muset začít od začátku!

V některých úrovních můžete ke hře také připojit kompatibilní amiibo figurku a dát tak Kirbymu novou podobu nebo schopnosti. S Kirby amiibem můžete neomezeně využívat Kirbyho výpad kupředu, amiibo krále Dedede vám přidá více zdraví, a amiibo Meta Knight Kirbyho zrychlí, takže bude moct proběhnout přímo skrz některé nepřátele!

  • Prozkoumejte pestrobarevný keramický svět v této jedinečné plošinovce ze série Kirby
  • Používejte dotykovou obrazovku Wii U GamePadu ke kreslení duhových lan a navigování Kirbyho
  • Až tři další hráči se k vám mohou kdykoliv připojit a hrát za Waddle Dee!
  • Připojte ke hře kompatibilní figurky amiibo a propůjčte Kirbymu nové schopnosti