Last Story Special Edition

hra The Last Story Limited Edition bude obsahovat:

 • speciální kovový obal hry
 • CD soundtrack obsahující 7 skladeb
 • mini art book od tvůrců The Last Story

  Titul spojuje nadčasové herní prvky a příběh natolik typický pro žánr japonských RPG spolu s novými elementy jako jsou online souboje pro šest hráčů, možnost sestavit si výzbroj dle vlastních představ a inovativní bojový systém, který se odehrává v reálném čase.

  Hráči se vžijí do role žoldáka Zaela a později i do rolích některých z jeho kamarádů. Pod vedením Zaela se tlupa žoldáků snaží nalézt své štěstí plněním celé řady nebezpečných misí. Prozkoumáte tajemství ostrova Lazulis a jeho hlavního města Lazulis City, vždy s jediným cílem před očima – Zael si chce zasloužit rytířský titul.

  The Last Story nabídne hráčům mnoho možností jak upravit charaktery i předměty ve hře k obrazu svému. V nespočtu kovářských dílnách v Lazuris City anebo v některých dungeonech okolo si můžete nechat vyrobit zbraně a brnění dle svých představ a jimi si zvyšovat svou bojovou sílu. Upravovat můžete mimo jiné také své oblečení.

  Na rozdíl od jiných RPG nenabízí The Last Story pouze napínavou singleplayerovou kampaň se strhujícím dějem, ale také několik online multiplayerových módů. Sem patří možnosti svádět bitvy, týmové souboje anebo se společnými silami v kooperativním módu ponořit do původně singleplayerové kampaně. Maximální počet hráčů je šest a každý může mít svou vlastní výzbroj, kterou si sám vytvořil.

  V průběhu hraní musíte nalézt spoustu užitečných předmětů, které jsou schované všude po ostrově. Jen kdo se důvěrně seznámí s novým inovativním bojovým systémem, bude moci úspěšně vyrazit do bojů s velkým počtem protivníků a nebezpečných konečných bossů. Mix bojů z blízka, z dálky a magie, jak se nachází ve spoustě her tohoto žánru je v The Last Story obohacen o možnosti se krýt, bránit a využívat jedinečných kouzelnických vlastností.