Learn with Pokémon: Typing Adventure

Rychlé zacházení s klávesnicí je v dnešním počítačovém období takřka stejně důležité jako samotná schopnost číst a psát. Osvojte si se svým Nintendem DS rychlé psaní několik prsty se zcela nečekanou podporou více jak 400 Pokémonů!

V této jedinečné výukové hře jde o to, za pomoci s hrou dodávané bezdrátové klávesnice, prozkoumat vice jak 400 Pokémonů – mezi nimi naleznete i několik legendárních exemplářů.

Hráč vstoupí jako nový člen do Elite Typists’ Clubu, do klubu rychlopísařů. V něm budou postupně prodrobena zkoušce vaše schopnost psát na počítačové klávesnici. A to tak, že se vydáte s profesorem Quentinem Wertym a jeho asistentkou Paige do terénu na výzkum divokých Pokémonů. A jakmile se nějaký objeví, je vaším úkolem naťukat na (s hrou dodávané) klávesnici jeho jméno.

Learn With Pokémon: Typing Adventure začíná lehkou obtížností, ve které zpočátku stačí napsat pouze jedno písmeno ze zobrazeného jména objeveného Pokémona. Postupem však přituhuje a ke konci už to nebude vůbec snadné. Každý fanoušek těchto kapesních příšerek totiž ví, jak nezvyklá jména některé druhy Pokémonů nesou. Kdo jej však napíše správně a včas, chytí Pokémona do tzv. Typing Ballu a členové klubu jej pak mohou prozkoumat.

Vedle lekcí ohledně správného rozložení prstů na klávesnicíc nabízí Learn With Pokémon: Typing Adventure také spoustu použitelných tipů jak se dají při psaní na klávesnici zvýšit rychlost a preciznost.

S hrou se dodává speciální bezdrátová klávesnice od Nintenda, která odpovídá klasické anglické klávesnici (viz. obrázek). Toto příslušenství bylo vyvinuto přímo pro tuto hru, nicméně funguje se všemi dalšími zařízeními s bluetooth. Můžete ji tedy používat i s vaším počítačem či Wiičkem. Dále se v balení s hrou nachází stojánek pro Nintendo DS a Nintendo 3DS. Díky němu si můžete svůj handheld pohodlně postavit před sebe a v klidu ťukat do klávesnice.