LEGO City Undercover Selects

Ve hře LEGO City Undercover pronásleduje Chase McCain, policista v utajení, nebezpečného zločince Rexe Furyho. Ten totiž spustit poslední vlnu zločinu v LEGO City. Spolu s Chasem se vydáte na pátrání do ulic zcela otevřeného města, které je celé postavené z LEGO kostiček.

Staňte se superpolicistou a předveďte kriminálníky LEGO® CITY spravedlnosti! LEGO® CITY Undercover na Wii U hráčům nabízí vše, co si dnes už s LEGO videohrami automaticky spojují: klasický herní systém, spoustu akce, jedinečný humor a ještě mnohem víc. V tomto akčním titulu se dohromady mísí rysy plošinovky, hádanky, průzkum, boj, HD grafika a originální příběh se spoustou vtipů. K dispozici je hromada vzrušujících misí, přes 100 dostupných vozidel a množství postav, které je možno postupně zpřístupnit. Díky tomu všemu je LEGO® CITY skutečně rušným městem!

V roli legendárního policisty Chase McCaina – experta na převleky a také zdatného běžce – se v přestrojení vydáte po stopě Rexe Furyho, uprchlíka před zákonem. Chyťte toho kriminálníka s pomocí různých obleků a schopností a vraťte ho zpět za mříže, kam patří!

Chase se mimo jiné může přestrojit za horníka, dělníka, lupiče, hasiče nebo farmáře. Jako policista v uniformě může používat svůj komunikátor a najít v oblasti stopy nebo fotografovat podezřelé osoby a díky pistoli se záchytným hákem se dokáže vyšplhat na těžko dostupná místa, zhoupnout se na tyčích nebo něco stáhnout dolů. V roli horníka může rozbíjet balvany a používat dynamit – což vám zaručuje pěkně výbušnou podívanou! Ať už se snažíte vyřešit nějakou hádanku, dostat se do skrytého prostoru, nebo jen jdete po stopách příběhu, každý převlek se vám bude dříve či později hodit.

Chase McCain je skutečným parkourovým profesionálem. Má talent na šplhání, skákání, houpání a salta a je vůbec hbitější, než by se dalo slovy popsat. Tyto jeho dovednosti vám přijdou vhod, protože LEGO® CITY je čirou náhodou plné překážkových drah – vyrazte na ně a prozkoumáte velkou část města a cestou si ještě přilepšíte o spoustu zajímavých předmětů! Náš hrdina je také expert přes bojová umění a upřímně, LEGO® CITY je plné špinavých lotrů a šílených kriminálníků, kteří by si to s ním rádi rozdali. Nejenže jim Chase umí sám dát do nosu, ale umí se také bránit, chytat a strkat své soupeře – a občas se přihodí, že si budete moci vychutnat superpůsobivý zpomalený záběr na nějaký jeho chvat.

V tomto městském dobrodružství vás neomezují žádné úrovně ani základna – město tvoří obrovský otevřený svět, který čeká, až ho prozkoumáte. Užijte si skutečnou svobodu, až budete putovat touto majestátní přehlídkou zářivých světel ve vysokém rozlišení a bez hranic. Vydejte se, kamkoliv se vám zachce, a pátrejte po Rexovi Furym ve všech nadmořských výškách (doslova).

Že prý jste se ve městě ztratili? Žádný problém! Díky šikovnému pohledu z ptačí perspektivy na oblast, kde se právě nacházíte, na dotykové obrazovce Wii U GamePadu se jednoduše zorientujete. GamePad slouží mimo jiné jako váš policejní komunikátor, skener a mapa. S GamePadem v rukou můžete hledat stopy ve vašem okolí, fotografovat zločince, dostávat informace o misích a dokonce se i dívat skrze zdi. Tento osobní navigační systém také příhodně zaznamenává lokace všech orientačních bodů a předmětů, kolem kterých projdete, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit.

Osahejte si vlastními minipackami více než 100 vozidel (včetně aut, náklaďáků, lodí a helikoptér) a jezděte po městě v tom, co vám nejlépe sedne. Ale to ještě není vše! Můžete také postupně odemknout obyvatele LEGO® CITY a hrát za ně. Měnou této kostkové metropole jsou LEGO® cvočky, které se dají najít všude: nahromaděné v koutech, rozmístěné po střechách a dokonce i na zdech. Abyste si mohli pořídit všechna dostupná vozidla a postavičky, budete jich potřebovat hromadu, takže pokud chce posbírat vše, určitě si jimi naplňte kapsy.

Prozkoumejte obrovský otevřený svět, odemkněte více než 100 vozidel a dostaňte Rexe Furyho za mříže jednou provždy v novém LEGO® CITY Undercover na Wii U.

  • LEGO® CITY ožívá v HD a v jeho otevřeném světě se můžete pohybovat naprosto svobodně
  • Wii U GamePad slouží mimo jiné jako váš policejní komunikátor, skener a mapa
  • Používejte různé převleky a schopnosti v roli legendárního policisty Chase McCaina
  • Zpřístupnit si během hry můžete přes 100 vozů, mezi nimiž si určitě najdete svého favorita