Lego Star Wars II: The Original Trilogy

Lego Star Wars II kombinuje ohromnou variabilitu Lega s epickým příběhem, osobami a okamžiky z populární filmové trilogie Star Wars (Epizoda IV, V a VI). V neopakovatelně originálním zpracování trilogie Vás Lego Star Wars II vezmou spolu s Alianci rebelů na tažení za svržením galaktického císařství a obnovením míru v galaxii. Budujte a bojujte v oblíbených filmových scénách – od stíhání princezny Leii Darth Vaderem na palubě její pašerácké lodi po finální souboj na druhé Hvězdě Smrti. Vůbec poprvé také můžete ovládat vozidla či jezdit na zvířatech. A protože jde o hru v Lego světě, můžete také míchat a soupeřit o jednotlivé části těl více než 50-ti hratelných postav a vytvořit si tak jednoho z miliónu možných Lego Star Wars hrdinů. Herní pozice uložená v prvním vydání Lego Star Wars může zpřístupnit přes padesát dalších postav ve Free Play modu – to je více než 100 postav celkem!. Další vzrušující doplňky zahrnují schopnost libovolně změnit loď ve Free Play modu, senzační nové útoky a manévry jednotlivých postav, hratelné minisoupravy vozidel, adaptabilní obtížnost a další.

Hra nabízí:

– Rozšíření zábavy a kreativity, která z originálních Lego Star Wars vytvořila takový hit, tentokráte zasazené do příběhu původní trilogie Star Wars (Epizody IV, V, VI).

– Vůbec poprvé můžete v „pěších“ misích stavět a řídit vozidla (pozemní speedery, kráčející tanky AT-ST, létající motorky a další) a jezdit na zvířatech (od banth z pouští Tatooinu až po tautauny ledového Hothu).

– Budovat nyní můžete se všemi postavami (kromě droidů) – ne jen s těmi, které používají Sílu.

– Zpřístupnění více než 50-ti hratelných postav, od kulturních ikon jako Luke, Leia a Darth Vader po favority fanoušků jako Greedo, Jawové a Gamorreanské stráže.

– Zpřístupění až 54 hratelných charakterů z pozic uložených v originálních LEGO Star Wars.

– Vytvoření unikátních hratelných postav jako Yoda Kenobi, Lando Fortuna a miliony dalších díky kombinaci tělesných částí lega všech hratelných osob.

V módu Free Play si můžete vyzkoušet původní trilogii zcela novým způsobem – importujte jakýkoli charakter do pozemních misí nebo ve vesmírných misích přepínejte mezi letouny podle libosti. Udělejte z Darth Maula hrdinu Rebelů nebo zničte Hvězdu smrti TIE-Fighterem!

– Speciální útoky postav – Žvejkalův chvat, kterým vytrhne nepřátelům ruce z ramen, Vaderovo škrcení, Leiin „fackovací“ útok na blízko a mnoho dalších.

– Jedinečná kombinace originální trilogie a napůl vážné parodie, jakou zažijete pouze s Legem, s klasickými scénami a okamžiky Star Wars s komickou příchutí.

– Řešte rozmanitější puzzle, která podporují kreativní myšlení tím, že hráče nutí k týmové spolupráci a unikátním stavebním možnostem, jaké existují pouze za sedmero LEGolaxiemi.

– Adaptabilní obtížnost staví hráče Mistra Jedi před velké výzvy – čím lépe hraje, tím obtížnější se hra stává.

– Kooperativní hra podporuje zábavným způsobem týmovou hru a využívá vylepšenou kameru pro optimální hratelnost.