Madden NFL 08

Zjistěte, co to je, být polním generálem, který dělá klíčová osobní rozhodnutí na obou stránkách míče během hraní největších momentů při hraní amerického fotbalu ve hře Madden NFL 08. Rychle identifikujte nejsilnější hráče na hřišti a pohybujte jimi do správných pozic tak, abyste se přizpůsobili co nejlépe měnícím se podmínkám hry. Využijte silné stránky týmu při okamžitém zjišťování schémat vašich protivníků a reagujte na jejich akce, jakmile se chopíte míče. Herní systém vám umožní analyzovat hru vašeho soupeře ještě před začátkem zápasu. Díky tomu odhalíte lépe jeho slabiny a během hry snadněji vytvoříte tlak.

Hra nabízí:
Zbrusu nový snímací a reagující systém: Hráč je schopný rychle identifikovat ikony silných a slabých stránek hráčů na hřišti, které mu poskytující okamžité zjištění toho, co bude dělat jeho protivník. Rychlá reakce, vytváření tlaku a využívání slabých stránek protivníků budou ve hře hrát důležitou roli.

Zbrusu nový mód první linie: Převezměte plnou kontrolu nad každým aspektem hry. Vytvořte technicky odpovídající stadión, nastavte slevové ceny, najměte pomocné trenéry, navrhněte hráče, řiďte všechny operace od shora dolů a vytvořte vlastní „dynastii“.

Prsten šampiónů: Zvyšujte svou úroveň Madden hráčů a získejte herní ceny, která vám pomohou vytvořit a upravit si vlastní kruh šampiónů.

Nepřekonatelný Madden: Zbrusu nové pohyby hráčů včetně automatických pohybů, zpětných posunů a tlaků a ultra hladké hraní hry poskytují doposud nejrealističtější herní zkušenosti NFL.