Mario Sports Superstars amiibo card (5pcs)

Nová série devadesáti amiibo karet (pět variant pro každou postavu) pro hru Mario Sports Superstars umožní hráčům zpřístupnit si silnější verze jednotlivých postav pro každý sport. Přiložením amiibo karty z této série k NFC čtečce na jejich zařízení z rodiny Nintendo 3DS si hráči odemknou hvězdnou verzi dané postavy pro daný sport a přiložením až tří amiibo karet se hráči mohou účastnit Road to Superstar módu. Splněním tohoto módu pak mohou získat Superstar status pro své postavy a tím získat ještě vyšší bonusy do jejich statistik.

Pozor! amiibo karty používají ke své funkci technologii NFC. Tato funkce je zabudována v konzolích New Nintendo 3DS, ovšem pro použití s původním Nintendo 3DS je nutné přikoupit externí NFC reader.

Více informací o tomto i dalších titulech společnosti Nintendo se dočtete v tiskových zprávách na webových stránkách mojenintendo.cz.

Kompletní seznam kompatibilních amiibo figurek pro tento a další tituly společnosti Nintendo najdete na webových stránkách nintendo.com/amiibo/compatibility.