Mario vs Donkey Kong 2: March of The Minis

Vypadá to, že národ miluje Mini Mario hračky. A to tak moc, že Mario Toy Company rozšířila svou nabídku, která do té doby zahrnovala figurky Mini Donkey Kong, Mini Toad a Mini Peach. Prodej hraček jim přinesl více peněz, než si dokázali představit a než vůbec potřebovali. Mario se proto odhodlal ke splnění svého celoživotního snu – otevření tématického park s názvem Super Mini Mario World.

V den otevření je v zástupu návštěvníků Pauline a Donkey Kong, který se do této překrásné dívky okamžitě zamiluje. Pyšná opice se jí pokouší zdůraznit svou hračku Mini Donkey Kong, ale Pauline ta pátrá po hračce Mini Mario. A žárlivý Donkey Kong se rozzuří. Rozbije displeje, zničí hračky a unese Pauline do nejvyššího patra zábavního parku.

Ovšem Mini Mariové, řízení samotným Mariem a hráčem, převezmou jeho pronásledování. V osmi herních světech s více než 80 úrovněmi pak budou muset obejít vyřešit těžké hlavolamy a překonat děsivé překážky, aby zachránili Pauline. Naštěstí je tu doteková obrazovka! Pomocí dotekového pera tak mohou Mini Mariové projít bludištěm, otevřít padací dveře nebo přesunovat kamenné kostky tak, aby otevřeli novou cestu.

Fanoušci Nintenda DS mohou v této zmatené štvanici přispěchat Mariovi na pomoc. A nemusí při tom být sami! Hra podporuje WiFi připojení, takže mu mohou pomáhat společně s kamarády z celého světa. Hra kombinuje skákací a běhací akce s luštěním hádanek a záhad. A kromě toho svádí dohromady některé z nejoblíbenějších Nintendo postaviček!