Maths Training

Ředitel japonské základní školy Kageyama Hidea je odpovědný za unikátní výukovou matematickou metodu, kterou díky potenciálu Nintenda DS zhmotnil do atraktivní videoherní podoby. Zmíněný handheld budou hráči svírat jako knihu a k přesnému a intuitivnímu ovládání poslouží stylus a dotyková obrazovka.

Základní myšlenkou nového zábavně edukačního počinu je stimulace mozkových funkcí. Základní herní pole je tvořeno mřížkou o rozměrech 10×10 buněk (tedy rovná stovka), přičemž každá z nich reprezentuje odlišný matematický úkon, k jejímuž vyřešení vede cesta skrze správnou kombinaci číselných hodnot z postranních sloupců a řádek zmíněné mřížky. Dále můžete svá mozková centra potrápit mnoha dalšími matematickými disciplínami.

Hra nabízí:

  • Nabídka základní tématické trojice matematických disciplín se změní pokaždé, když hráč dosáhne další úrovně (v pravidelných pětidenních intervalech)
  • V závislosti na rychlosti a přesnosti vašeho počínání budete odměněni bronzovou, stříbrnou či dokonce zlatou medailí – nejlepší dosažené výsledky každé disciplíny se navíc uchovávají v přehledné tabulce
  • Hra pečlivě sleduje vaše dennodenní počínání a značí jej v zabudovaném kalendáři

Více informací a obrázků naleznete na oficiální internetové stránce řady Touch! Generations www.touchgenerations.cz.