Meteos

Máte rychlé prsty a bystrý úsudek? Pak právě pro vás je určen nejnovější logický rychlík z dílen samotného Nintenda. Nechybí mu spád a chytlavost legendárního Tetrisu, dokonalé technické zpracování a samozřejmě i unikátní systém ovládání využívající bohaté možnosti Nintenda DS. Herní koncept je jednoduchý: pomocí stylusu se budete snažit zabránit padajícím blokům zaplnit obrazovku. Na počátku herní pole zeje prázdnotou, ale rychle se začíná zaplňovat padajícími objekty. Úkolem hráče je přesunovat a natáčet tyto bloky tak, aby v horizontálním či vertikálním směru spojily alespoň tři stejné části a ty posléze “vystřelily” pryč z herní obrazovky a tím získaly tolik potřebný prostor. Každé seskupení stejných bloků totiž po zkompletování ničí vše, co mu stojí v cestě, čímž se otevírají netušené možnosti pro taktizování. Odpálením jednoho celku tak můžete odstartovat celou lavinu akcí a reakcí!

Herní pravidla jsou velmi jednoduchá a rychle osvojitelná, vzhled úrovní však rozmanitý a nápaditý. Ovládání stylusem je mnohem intuitivnější než zuřivé mačkání tlačítek. Věřte nám – dříve či později mu přijdete na chuť!

Atraktivní hratelnost, množství herních módů i důmyslně skryté bonusy – to vše vzdaluje Meteos od nebezpečí úpadku do stereotypu.Více než 30 planet, každá má vlastní mimozemskou rasu, hudbu, styl bloků a gravitační pravidla. A bonbónek nakonec-Meteos můžou hrát až 4 hráči najednou, a to pouze s 1 hrou!