Monopoly

Videohry MONOPOLY slibují čerstvý pohled na nadčasovou klasiku s hratelností pro hráče každého věku a všech stupňů herních schopností. Zbrusu nová edice přináší nový simultánní mód až pro čtyři hráče, díky kterému se může zapojit úplně každý a celá rodina si tak může užít spoustu společné zábavy. Rychlý herní systém odstraňuje zbytečné prostoje tím, že umožňuje hráčům skupovat majetky v některých z nejznámějších měst a pamětihodností z celého světa. Rodiny mohou plnit své cestovní pasy a zpřístupňovat si nové herní desky, které se nikdy dříve neobjevily, nebo navzájem bojovat proti sobě v zábavných interaktivních minihrách, jako například útěk z vězení a únik s lupem. Offline můžete hrát jak v módu pro jednoho tak i více hráčů a dosáhnout vítězství skoupením naprosto všeho!

Hra nabízí:

  • V této zbrusu nové, super rychlé verzi, obchodujete s majetky a utkáváte se v zábavných minihrách a cílem je jediné – stát se tím nejbohatším!
  • Hry se mohou zúčastnit až čtyři hráči.
  • Nejrozsáhlejší kolekce desek MONOPOLY v jednom balení – od nejnovější MONOPOLY HERE & NOW: The World Edition po klasické MONOPOLY.