Mario Kart DS

Je na čase pro závody bez otravných kabelů! Populární řada závodních her Mario Kart je zpátky se svým pátým dílem pro kapesní konzoli Nintendo DS a vyniká hned v několika ohledech.

Obsah hry:
Jedná o první kapesní Mario Kart v úžasné 3D grafice, ve které si může užít závodění v osmi na 32 tratích – 16 zbrusu nových a 16 tzv. retro tratí. Z charakterů jsou na výběr Mario, Luigi, Peach, Yoshi, Donkey Kong, Bowser, Toad a další.

Mario Kart DS dokonale využívá druhého displeje konzole. Pro jednoduše a intuitivně ovladatelné menu, pro filmečky, které se zobrazí na výšku přes obě obrazovky a během závodů zobrazí mapu tratě, kde jsou vaši soupeři, současný žebříček a také jaké drží v rukou power-upy. Těch je samozřejmě také spousta nových.

Multiplayer: Tou největší peckou je však multiplayer. Může hrát maximálně ve čtyřech a to nejen v lokálním bezdrátovém spojení několika konzolí rodiny Nintendo DS, kdy samo sebou postačí pouhá jedna cartridge a ostatní si od vás potřebná data stáhnou díky funkci DS Download Play, ale také online po internetu prostřednictvím služby Nintendo Wi-Fi Connection. Ta vám umožní být prostřednictvím takzvaných friend-codes ve spojení s přáteli, i když nejste spolu anebo můžete závodit proti náhodným hráčům z celého světa!

minimální konfigurace:
– herní konzole Nintendo DS