New Art Academy

Kreslit a malovat si a naučit se, dělat to správně. To umožňuje série Art Academy, která se svým dílem New Art Academy přichází i na Nintendo 3DS.

O hře
New Art Academy je naučnou a kreativní hrou. S více jak 30 zbrusu novými lekcemi, které jsou doprovázené referenčními obrázky a 3D videi, naučí hráče důležité techniky a postupy kreslení a malování.

Všechny lekce jsou lehce srozumitelné a zatímco začátečníci mohou začít u těch nejsnazších, také pokročilí se naučí něčemu novému.

Naučí hráče používat nejrůznější metody a materiály. Kreslit a malovat budete se štětci a barvami, barevnými a pastelovými tužkami, různě tvrdou tuhou či pastelovými křídami. K dispozici přitom mají celou řadu nástrojů a příslušenství jako jsou guma, paleta pro míchání barev či mazací list pro zkoušky nanečisto.

Volné malování
Samozřejmostí je mód pro volné kreslení. V tzv. Free Pain módu dostanete k dispozici neomezené bílé plátno a širokou škálu nástrojů, barev a příslušenství, abyste si mohli malovat a kreslit, jak se vám zachce. Tento mód je ideální pro experimentování a trénování osvojených metod anebo pro pozdější vytváření vlastních uměleckých děl.

Ovládání
New Art Academy se ovládá výhradně prostřednictvím dotykové displeje Nintenda 3DS, přičemž pro přesné kreslení a využívání všech nástrojů je zapotřebí používat stylus.

Sdílení
Svá umělecká díla můžete umístit do virtuální umělecké galerie a následně půjčit své Nintendo 3DS někomu jinému, aby si ji prošel. Ale Nintendo 3DS a New Art Academy nabízí spoustu dalších možností, jak sdílet své kreace s přáteli a hráči z celého světa.

Své díla můžete poslat do aplikace Nintendo Letterbox a odeslat je z ní všem svým přátelům. Další možností je posílání děl dalším hráčům New Art Academy přes SpotPass a Nintendo Network anebo prostřednictvím bezdrátového lokálního spojení vícero konzolí Nintendo 3DS.

Vlastní lekce a stahovatelný obsah
New Art Academy bude obsahovat 30 lekcí, ale tím to neskončí. Můžete vytvářet také vlastní lekce a posílat je jiným hráčům přes SpotPass a oni vám mohou poslat své.

Další nové lekce navíc můžete získávat přímo od Nintenda a jeho umělců – taktéž přes SpotPass

Doporučená konfigurace:
– herní konzole Nintendo 3DS
– dotykové pero stylus (dodávané s konzolí)
– dostupné bezdrátové připojení k internetu (prostřednictvím WiFi)