Bayonetta 3 přinese ještě více chaosu na Nintendo Switch 28. října

Bayonetta se vrátí v další akci, ze které se jí budou ježit vlasy díky Bayonetta 3, a to už 28. října na konzoli Nintendo Switch.

V třetím díle Bayonetta série se nezastavitelná čarodějnici Umbra musí postavit známým tvářím a společně s Violou i dalšími Bayonettami zastavit Homunkulus rozsévající zkázu.

Jako hráči budete využívat hříšné zbraně i novou schopnost Demon Masquerade, díky níž budou nepřátelé zadupáni do země či dokonce vybuchnou. Dojde na celou řadu zajímavých komb i démonických schopností. Bayonetta – nejzlobivější čarodějka v okolí – se postaví chaosu, které chce uvrhnout celé lidstvo do jednoho velkého chaosu.

Nový trailer odhaluje dodatečné informace o nejnovějším dobrodružství Bayonetty, rovněž poznáme některé nové postavy, se kterými budeme tu čest:

  • Hon na Bayonetty: Seznamte se Bayonettami během sabatu, kdy každý z nich bude lepší než ten předchozí. Probojujte si cestu skrz ulicemi Tokia, hornatou Čínou a mnoha dalšími lokacemi! Zjistěte, jaký osud na Bayonetty čeká a zdali tajemné spojenectví skutečně dokáže zachránit realitu!
  • Buďte drsní jako Viola: Kromě samotné Bayonetty se hráči ujmou taktéž čarodějky ve výcviku Violy, která rozpoutá peklo se svým mečem a jejím náladovým démonem jménem Cheshire.

Speciální Trinity Masquerade Edition bude dostupná také 28. října. Jejím obsahem bude 200stránkový art book a alternativní obaly do krabičky se hrou (každý rozdílný pro jednu ze tří her*). Více informací o této edici bude odhaleno v budoucnu.

Ba co víc, původní Bayonetta vyjde pro Nintendo Switch ve fyzické verzi 30. září. Na více informací se těšte také v budoucnu.

​*Bayonetta a Bayonetta 2 jsou prodávány samostatně.