Bezplatná aktualizace a placené rozšíření pro Animal Crossing: New Horizons jsou již k dispozici

Do hry Animal Crossing: New Horizons pro Nintendo Switch dorazila řada nových doplňků, které obohatí život hráčů na ostrově. Všichni jsou zváni k prozkoumávaní nových možností!

Bezplatná aktualizace*, která je již dostupná pro všechny hráče Animal Crossing: New Horizons, přinese do hry nová rozšíření a možnosti. Patří mezi ně postavy ze série Animal Crossing, například Brewster, který si ve druhém patře muzea otevře kavárnu The Roost, námořnické písně zpívající Kapp’n, zajišťující dopravu na různé ostrovy. Na náměstí na Harvově ostrově budou také nově otevřeny obchody, včetně Katrinina obchodu s věštbami.

Díky této nové aktualizaci budou moci hráči využívat dovednosti jako je vaření a pěstování zeleniny, spolu s řadou dalších přizpůsobení a funkcí. Nyní lze také ze země vykopávat Gyroidy a jako Zástupci obyvatelstva mohou hráči dokonce vydávat nařízení, která snižují rychlost růstu plevele nebo nutí všechny vstávat brzy ráno. Ještě nikdy nebylo k dispozici tolik možností, jak si ostrov přizpůsobit svému životnímu stylu, a všechny tyto aktualizace budou k dispozici zdarma.

Kromě této bezplatné aktualizace nás čeká ještě jedno obohacení hry, nabízející možnost vyzkoušet si nové povolání a stát se designérem prázdninových domů díky Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise. V tomto placeném DLC** se hráči připojí k Lottie a týmu Plánovačů ráje a vydají se na cestu na řadu půvabných ostrovů v souostroví. Tam mohou navrhovat vysněné prázdninové domy svých klientů, zařizovat ostrovní objekty, například školu a restauraci, a objevovat nové způsoby tvorby a personalizace.

Postupy a předměty, které hráči získali díky práci v týmu Plánovačů ráje, lze dokonce využít na svém domovském ostrově. Klienti, včetně hlavních obyvatel ostrova, se těší na designové inspirace hráčů. Možnost vytvářet vysněné prázdninové domy nabízí také nové zážitky k objevování.

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise lze již zakoupit za jednorázový poplatek 24,99 € / 22,49 £ v Nintendo eShop nebo si jej užít v rámci  Nintendo Switch Online + Expansion Pack bez dalších poplatků.

*Je vyžadována aktualizace softwaru. Ke stažení těchto aktualizací je nutné připojení k internetu. Registrace a propojení účtu Nintendo a souhlas se smlouvou o účtu Nintendo jsou vyžadovány. Uplatňují se pravidla ochrany osobních údajů účtu Nintendo.


**Aby bylo možné hrát DLC, je vyžadována plná verze hry, prodávaná samostatně.