Hra Snipperclips již 3. března na Nintendo eShopu předvede, že zábava může mít nejrůznější tvary

Když dojde na řešení logických hádanek, tak jsou dvě hlavy lepší než jedna. Rodiny a přátelé všech věkových kategorií si teď mohou tuhle teorii ověřit ve hře Snipperclips – Cut it out, together!, která vychází společně s konzolí Nintendo Switch již 3. března 2017 skrze Nintendo eShop. V herních obchodech se pak ve stejnou dobu objeví také speciální limitovaný balíček obsahující dva dodatečné ovladače Joy-Con a kód ke stažení tohoto titulu. Snipperclips bude jedním z launch titulů nové konzole společnosti Nintendo jménem Nintendo Switch, která umožní hráčům hrát své oblíbené hry kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv.

HACP_BAAW_char09_01_R_ad-0_LR_small

Snipperclips byla jednou z nejoceňovanějších her na Nintendo Switch hands-on eventech po celém světě a jedná se o okouzlující logický titul, který povzbuzuje hráče ke komunikaci, kooperaci a kreativnímu myšlení. Při společném hraní mohou oba hráči držet své ovladače Joy-Con horizontálně, stříhat navzájem své papírové postavy jménem Snip a Clip do nových tvarů a řešit tak nejrůznější logické situace. Hra byla vyvinuta indie studiem SFB Games ve spolupráci se společností Nintendo a vyžaduje spolupráci (nebo soupeření) až čtyř hráčů napříč trojicí hlavních herních módů. Myslete kreativně a řešte hádanky napříč WORLD módem (1-2 hráči, kooperativní), pozvěte více hráčů a rozjeďte PARTY mód (2-4 hráči, kooperativní), nebo se postavte proti sobě navzájem ve frenetickém BLITZ módu (2-4 hráči, kompetitivní).

HACP_BAAW_char04_01_R_ad-0_LR_small

Pro ty, kteří chtějí sdílet zábavu při řešení logických hádanek s dalšími přáteli nebo členy rodiny, je tu speciální limitovaný balíček ovladačů Joy-Con, který bude krom dvojice barevných Joy-Conů neon red a neon blue obsahovat také kód ke stažení Snipperclips. Hráči tak budou mít možnost již 3. března zjistit, že tři nebo čtyři hlavy jsou ještě lepší než dvě! Majitelé konzole Nintendo Switch si navíc budou moct vyzkoušet tento titul coby zdarma stažitelnou demoverzi, která bude dostupná na Nintendo eShopu taktéž již 3. března tohoto roku.

Jaký tvar získají vaše kooperační a logické dovednosti? To zjistíte již 3. března, kdy hra Snipperclips – Cut it out, together! vychází na Nintendo eShopu pro konzoli Nintendo Switch za 19.99 euro. Speciální limitovaný balíček obsahující dvojici ovladačů Joy-Con a kód ke stažení této hry pak vyjde ve stejný den.