Hra WarioWare: Move it! pro Nintendo Switch vás již dnes bláznivě rozpohybuje

Vemte do ruky dvojici ovladačů Joy-Con a začněte se hýbat* díky hře WarioWare: Move It! S těmito ovladači můžete jemně třást, tančit, vrtět a dělat další různé vylomeniny v mnoha mikrohrách, z nichž každá trvá jen pár zábavných sekund. Zaujměte pózy zvané Forms, včetně sebevědomého Fashionista nebo kuře připomínající Ba-KAW, a pak se dejte do pohybu. Podívejte se na WarioWare™: Move It! – přehledový trailer | Nintendo Switch a prohlédněte si herní režimy, které můžete hrát sólo nebo s přáteli.**

V příběhovém režimu (Story Mode) můžete procházet různorodé úrovně, z nichž každá má svou podobu, příběh a bleskurychlé mikrohry. Každá z nich má také své vlastní, tematicky souznící Forms. Díky dvěma sadám ovladačů Joy-Con mohou hráči projít příběhový režim s kamarádem. Na konci každé úrovně se objeví boss pro speciální typ boje, a jak budete postupovat, odemknou se vám další úrovně s mikrohrami, které Vás rozhýbou od hlavy až k patě: Megagame Muscles a extra náročnou Super Hard.

Jakmile si jednou zahrajete nějakou mikrohru, můžete si ji v režimu Museum zahrát znovu, kdykoli budete chtít. To se hodí, pokud si budete chtít procvičit své dovednosti v mikrohrách nebo upravit tempo na rychlejší a zjistit, jaké bláznivé a intenzivní věci se mohou stát.

V lokálním režimu Party se mohou utkat 2-4 hráči**, každý s jedním ovladačem Joy-Con. Dosáhněte cíle, aniž by vás Medúza proměnila v kámen v Medusa March, nebo se pusťte do Galactic Conquest, riskantní deskovky podle Wariových vlastních pravidel. Pohybujte se po boku svých přátel v těchto bláznivých soutěžích, kde se všichni mohou vyřádit při hraní mikroher, jako je Go the Distance, v níž musíte udělat vše proto, abyste zůstali poslední, a The Who’s In Control? Show, týmové hádací hře pro 4 hráče, ve které jeden tým sleduje druhý a snaží se poznat, který z protihráčů skutečně hraje a který to jen předstírá. V Listen to the Doctor můžete dokonce zjistit, kdo se nejlépe řídí náhodnými příkazy podivného doktora.

*Pokud hrajete s ovladačem Joy-Con odpojeným od konzole Nintendo Switch, použijte řemínek Joy-Con Strap, bezpečně jej zajistěte a upevněte. Držte ovladač Joy-Con pevně a nepovolujte jej, pokud není uvedeno jinak. Během hraní mějte kolem sebe dostatek prostoru.

**Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilní Joy-Con pro každého hráče. Mohou být zapotřebí další Joy-Cony (prodávají se samostatně).