Hyrule Warriors: Age of Calamity – Link a ostatní hrdinové se vrací na Nintendo Switch

Prožijte příběh, který se odehrává jedno století před událostmi The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity je v prodeji od dnešního dne na konzoli Nintendo Switch.

Celé jedno století před tím, než se odehrává děj The Legend of Zelda: Breath of the Wild, propukne událost známá jako Great Calamity a království Hyrule je uvrženo do temnoty, zdevastováno zlou silou, která navždy změní tvář království. O Great Calamity se hráči dozvídají již v The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale až nyní mají možnost stát se svědky událostí, které předcházely této katastrofě.

Hráči budou přeneseni do doby před vypuknutím Great Calamity a na vlastní kůži okusí epické bitvy na pozadí mnoha památných lokací okouzlujícího království Hyrule ještě předtím, než dojde k jejich zničení. Ve hře se hráči setkají s mnoha oblíbenými postavami známými ze hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Těšit se mohou například na Link, Zeldu a další postavy, jako jsou 4 šampioni (Champions), kteří jsou v rámci série Hyrule Warriors zcela poprvé dostupní jako hratelné postavy.

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity se zaměřením na bojová komba a speciální schopnosti, přináší intenzivní akční hratelnost se strategickými prvky a je tak perfektní volbou pro hráče, kteří hledají vzrušující a neutuchající akci s vazbami na příběh The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hra navíc nabídne hluboký a pohlcující příběh, který hráče do detailů seznámí s jednotlivými událostmi, vztahy mezi postavami a dramatickými momenty ničivé Great Calamity. Hráči budou mít také možnost převzít kontrolu nad neuvěřitelně obrovskými mechanickými tvory Divine Beasts a s využitím jejich unikátních schopností zvýšit svou šanci na vítězství.

Hráči, kteří by si rádi hru před koupí nejprve vyzkoušeli, mají možnost stáhnout si bezplatné demo, které je k dispozici prostřednictvím online obchodu Nintendo eShop.