JOKER ZE HRY PERSONA 5 VSTUPUJE 18. DUBNA DO ARÉNY SUPER SMASH BROS. ULTIMATE

Nintendo dnes v nově zveřejněném videu odkrylo nového bojovníka Jokera ze hry Persona 5, arénu Mementos a několik písní série Persona. To vše se ve hře Super Smash Bros. Ultimate na Nintendo Switch 18. dubna objeví těm, kteří vlastní Super Smash Bros. Ultimate: Fighters Pass nebo si zakoupí Challenger Pack 1: Joker. Video mimo předvedení Jokera v akci představilo také bezplatnou aktualizaci 3.0, která na hru Super Smash Bros. Ultimate vyjde 18. dubna. Ta potěší prvkem Stage Builder, novými nástroji na úpravu videí a službou Smash World v Nintendo Switch Online aplikaci pro chytré telefony.

  1. dubna se po stažení bezplatné aktualizace 3.0 v Super Smash Bros. Ultimate objeví mimo jiné následující obsah:

 

  • Stage Builder: Hráči, kteří mají hlavu plnou návrhů na nové personalizované Super Smash Bros. Ultimate arény, mohou nyní popustit uzdu fantazii v novém módu Stage Builder. Pomocí nástrojů, mohou hráči ve hře umisťovat pohyblivé plošiny, točité pasti a další jedinečné prvky do svých vlastních upravených arén. Hraním v Handheld módu vám vaši kreativní kamarádi arény jednoduše nakreslí, ozdobí a navrhnou (ve vrstvách) pomocí touchscreenu. Upravené arény si můžete vždy vyzkoušet v nové záložce v Stage Select menu a je možné je sdílet online přes novou službu Smash World dostupnou v Nintendo Switch Online aplikaci pro chytré telefony.

 

  • Úprava videí: Super Smash Bros. Ultimate videa, která jste na svou konzoli Nintendo Switch nahráli, nyní můžete poskládat do zábavné prezentace. Do videa vložíte i titulky a zvukové efekty. Následně je možné video exportovat a sdílet se světem přes novou službu Smash World v Nintendo Switch Online aplikaci pro chytré telefony.

 

  • Smash World: Hráči si mohou ve Smash World prohlížet sdílená videa a do své hry Super Smash Bros. Ultimate stahovat arény vytvořené pomocí prvku Stage Builder. Smash World je nová služba Nintendo Switch Online aplikace, ve které mohou hráči sledovat doporučená videa a stahovat arény, které ostatní sdílí online. Díky ní máte nyní ještě více možností, jak sdílet svůj herní Super Smash Bros. Ultimate zážitek s přáteli.

 

Challenger Pack 1: Joker obsahuje Jokera, arénu Mementos a hudbu ze série Persona a je k dispozici ke koupi za €5.99. Za doporučenou cenu €24.99 si ale můžete zakoupit Fighters Pass, který vám umožní přístup k Jokerovi a další nadcházející čtyřce setů v den, kdy vychází. Všechen obsah v Super Smash Bros. Ultimate aktualizaci 3.0. bude dostupný zdarma.

 

Pro více informací o službě Fighters Pass a obsahu DLC navštivte webovou stránku Super Smash Bros. Ultimate