Máchejte, kopejte a házejte v Nintendo Switch Sports – nové kolekci sportovních her pro Nintendo Switch. Ocitněte se uprostřed akce už dnes

Nintendo Switch Sports – nejnovější hra se série Wii Sports – vychází právě dnes pro Nintendo Switch.

V rámci hned šesti sportů – fotbalu, volejbalu, bowling, tenisu, badminton a chambary – využijete ovladač Joy-Con k celé řadě pohybů, které vás dovedou k vítězství. Kromě toho do hry přibude v rámci bezplatné aktualizace i golf*, a to už během léta! Všechny sporty si můžete užít ať už sólo nebo s rodinou a přáteli, kteří se k vám mohou připojit lokálně nebo online**. Další možností je vyzvání náhodných hráčů z celého světa či vyzkoušení tzv. Pro Leagues.

Díky ovladačům Joy-Con si lze užít intuitivní ovládání, které bude kopírovat vaše skutečné chování v rámci jednotlivých sportů. To takhle přidáte rotaci bowlingové kouli či tenisovému míčku, s příslušenstvím Leg Strap*** (přibalené s fyzickou verzí hry) zase budete kopat voleje ve fotbalovém režimu Shoot-Out. V rámci bezplatné letní aktualizace* hru obohatí možnost hrát klasické fotbalové zápasy s tímto příslušenství. Tato kolekce sportů byla navržena pro hráče všech úrovní, tudíž si sportovní zápolení může užít úplně každý.

Nintendo Switch Sports zároveň představuje upravitelné postavy zvané Sportmates. Během online hraní budete získávat body, které následně můžete vyměnit za herní předměty v podobě stylových oblečků nebo sportovního vybavení. Nové předměty se budou objevovat každý týden, tak se nezapomeňte podívat, co je nového. Taktéž si budete moci zahrát za své oblíbené Mii postavy!

*Bezplatná aktualizace je vyžadována. Internetové připojení je vyžadováno ke stažení bezplatné aktualizace. Pro využití online služeb je nutné si vytvořit Nintendo účet a přijmout příslušná ujednání. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňováno.

**Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilní ovladač pro každého hráče. Dodatečné ovladače (prodávané samostatně) mohou být vyžadovány. Internetové připojení je vyžadováno pro online hraní. Pro využití online služeb je nutné si vytvořit Nintendo účet a přijmout příslušná ujednání. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňováno. Některé online služby nemusejí být dostupné ve všech zemí. Online hraní vyžaduje placené online členství. Zjistit o něm více můžete zde.

***Příslušenství Leg Strap je vyžadováno pro určité funkce. Digitální verze a Leg Strap se prodávají samostatně, fyzická verze příslušenství obsahuje v balení. Leg Strap dodávaný se hrou Ring Fit Adventure je kompatibilní se hrou Nintendo Switch Sports.