Nastartujte už dnes motory a závoďte na nových tratích v Mario Kart 8 Deluxe díky DLC Booster Course Pass

Vydejte se na nostalgickou jízdu skrz historii série Mario Kart díky Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass a protněte cílovou rovinku až na 48 remastrovaných tratí. V rámci tohoto placeného DLC* bude v průběhu letošního a nadcházející roku vydáno šest balíčků, kdy každý bude obsahovat šest tratí. Všechny tratě lze hrát lokálně i online**. První balíček tratí vychází už právě dnes!

První balíček nabídne Golden Dash Cup a Lucky Cat Cup, v nichž hráči poznají eskalátory a výlohy ve Wii Coconut Mallu, budou se vyhýbat padajícím balvanů v N64 Choco Mountain, spěchat skrz řvoucí dav v 3DS Toad Circuit, vznášet se nad mraky v GBA Sky Garden či cestovat skrz husté zácpy v DS Shroom Ridge. A vůbec poprvé si budete moci vybrat svoji vlastní cestu na tratích Tokyo Blur, Paris Promenade a Ninja Hideaway z Mario Kart Tour.

Obohaťte svůj herní zážitek v Mario Kart 8 Deluxe s Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass a užijte si ještě více ramp, smyček, zatáček a skoků ve chvíli, kdy se každý z šesti balíčků stane dostupným pro všechny hráče. Hráči si toto DLC mohou vychutnat zcela zdarma pokud si už předplácí službu Nintendo Switch Online + Expansion Pack, případně si ho lze zakoupit samostatně přes Nintendo eShop.

*Jednotlivé balíčky nelze pořídit samostatně. Kopie hry Mario Kart 8 Deluxe pro Nintendo Switch je vyžadována ke hraní obsahu Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass. Bezplatná aktualizace hry je vyžadována. Připojení k internetu je vyžadováno ke stažení aktualizace. Registrace a propojení Nintendo účtu, a přijmutí Nintendo Account Agreement a Privacy Policy je vyžadováno. Zjistěte více o aktualizování her na konzoli Nintendo Switch.

**Internetové připojení je vyžadováno pro online hraní. Pro využití online služeb je nutné si vytvořit Nintendo účet a přijmout příslušná ujednání. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňováno. Některé online služby nemusejí být dostupné ve všech zemí. Online hraní vyžaduje placené online členství. Zjistit o něm více můžete zde.