Nintendo 3DS novinky

Další novinky z Nintendo Directu

 

Mario Golf: World Tour: Kromě již dříve představených funkcí pro více hráčů, bude hra obsahovat také Casle Club, a single-playerovou klubovnu, která nabízí celou řadu oblastí, aby pomohla hráči zdokonalit své dovednosti.Castle Club obsahuje golfové hřiště, turnaje, výcvikové prostory, obchody, šatny a kavárnu.Výcvikový prostor umožňuje hráči zaměřit se na specifické aspekty své hry, jako je například putting (golfový švih). Hráči mohou přizpůsobit své Mii postavy pomocí předmětů prodávaných v obchodě, včetně holí, golfových míčků a oblečení. Různé kombinace zařízení můžou mít vliv na výkon hráče. Vydání Mario Golf: World Tour je plánované dne 2. května pro Nintendo 3DS. Lze očekávat více než 20 různých typů kopírovacích schopností, včetně Brouka, Cirkus a Archer umožňující Kirbymu širokou škálu schopností. Dopadněte Sun Stones, abyste se posunuli dale v dobrodružství a posbírejte 8-bitové klíčenky skryté v úrovních, nebo si je vezměte od ostatních hráčů. Hra využívá StreetPass funkcí k předávání lepších předmětů mezi hráči. Kirby: Triple Deluxe vychází na Nintendo 3DS 16. května.

• Yoshi’s New Island: Třepetavým skokem přihopsává svou cestou do obchodů a Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 14. března, Yoshi’s New Island nabízí velké vejce s názvem Mega Eggdozers, stejně jako kovové Eggdozers, které umožňují Yoshimu spuštění pod vodu. Použití gyroskopického ovládání konzole Nintendo 3DS Vámumožní manévrování Ponorky Yoshi nebo Sbíječky Yoshi, přičemž transformování do “Super Yoshi” umožňuje létat jako padající hvězda, nebo utíkání podél stěn a stropů dle libosti! Hráči, kteří mají problém s dokončením úrovně by mohli spatřit Třepetající křídla, které umožňují Yoshimu létat vzduchem. Poslední Yoshi novinkou je, že Nintendo 3DS XL Yoshi Speciální Edice * bude rovněž vydána 14. března, s designem obsahující Yoshiho známou zelenou a bílou.

56

 

• Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney: Akihiro Hino z Levelu-5 hovořil o hře v před jejím uvedením na trh v obchodech a na Nintendo eShopu plánovaného 28. března pro Nintendo 3DS. Fanoušci, kteří chtějí získat dávku hádanek můžou vyzkoušet puzzle demo na nové webové stránce a take mohou navštívit zákulisí prostřednictvím nového Iwata Asks interview.

Main Street

 

• Monster Hunter 4 Ultimate: V návaznosti na nedávné oznámení Capcomu, bude vydán Monster Hunter 4 Ultimate na Nintendo 3DS v Evropě na počátku roku 2015. Kromě on-line hry, hra také umožní hráči lovit příšery novými dynamickými způsoby.

• Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl: Nadcházející titul Atlus přichází do Evropy, Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl vyjde v obchodech a na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 2. května. Speciální demo hry bude k dispozici na Nintendo eShopu od 18. dubna.

foeblog-4

Nintendo eShop on Nintendo 3DS

• Pokémon Link: Battle!:
V tomto novém Pokémon puzzle díle najdete každého známého Pokémona – přes 700! Zápaste s Pokémony, chytejte ostatní a vytvořte vazby s Pokémony, aby ste způsobit větší škody svému soupeři v boji. Pokémon: Link Battle! bude také nabízet co-op hru pro 4 hráče. Vychází na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 13. března.

• Steel Diver: Sub Wars: K dispozici od dnešního dne na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS přichází nástupce ponorkové akční hry Steel Diver. Taktická střílečka z pohledu první osoby – Steel Diver: Sub Wars vás vyzívá zůstat o krok napřed před svými nepřáteli, v single-player misích, ve 4-na-4 týmových bitvách a take v místních a on-line režimech pro více hráčů. Hráči si nyní mohou stáhnout hru zdarma a užít si dva typy ponorek, začátek single-player mise a celý multiplayer. Upgrade na placenou Premium verzi otevírá maximální zážitek pro jednoho hráče a větší množství ponorek k ovládnutí.

CTRN_JNU_wwlogo01_C_ad

• Nintendo Pocket Football Club: Nintendo Pocket Football Club vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS na Nintendo eShopu 17. dubna. Nintendo Pocket Footballa Club staví hráče do čela svého vlastního fotbalového klubu, s rozhodnutími jako například, jak nejlépe trénovat tým až po náběr nových hráčů. Pomozte hráčům zlepšovat své dovednosti a využijte jejich potenciál s pomocí trenérských karet. Odemkněte speciální kombo karty a ještě více zlepšete jejich statistiky. Kromě toho sdílejte hráče s přáteli, aby ste si navzájem pomohli posílit line-up a sledujte webové stránky hry, abyste od startu viděli, jak si vede váš tým proti přáteli nebo ostatním manažerům. Více na Iwata Asks interview on Nintendo Pocket Football Club .

• Weapon Shop de Omasse: Čtvrtý a poslední titul od toho, co je známo v Japonsku jako série Guild01, Weapon Shop de Omasse úkoluje hráče s řízením obchodu se zbraněmi v klasické RPG s kovářem Oyaji a učněm Yuhan, kteří kovají a pronajímání zbraně hrdinům, místo toho, aby se sami vydali na výpravy. Hrdinové spoléhají na kvalitu svých zbraní, aby porazili postavy jako je Evil Lord – v případě, že hrdinové neuspějí, nedostanete zaplaceno. Weapon Shop de Omasse vychází na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 20. února.

• Inazuma Eleven: Zatímco Inazuma Eleven 3: Team Ogre Attacks! vyšla v Evropě 14, pokud jste přišli o první dobrodružství Marka Evanse a jeho legendárních spoluhráčů, tak je hra, která odstartovala sérii Inazuma Eleven k dispozici od 13. února na Nintendo eShopu.