Nová sada Nintendo Labo přináší snadné a dostupné VR hraní

Vstupte do nové dimenze Nintendo Labo s novým Nintendo Labo: VR Kitem, který pro Nintendo Switch vychází 12. dubna. Nová sada kombinuje inovativní fyzické a digitální hraní Nintendo Labo se základní VR technologií, čímž vznikne jednoduchá virtuální realita, kterou mohou sdílet děti i rodiny.

Nintendo Labo: VR Kit je čtvrtým kitem v Nintendo Labo sérii, poskytující nástroje na sestavení DIY kartonových výtvorů zvaných Toy-Con. S těmito výtvory si můžete zahrát několik různých her a objevit, jak je Nintendo Switch přivede k životu. Nintendo Labo: VR Kit nabízí šest nových Toy-Con výtvorů, včetně VR Goggles, které v kombinaci s ostatními výtvory vyzývají hráče k použití přirozených pohybů a gest pro interakci s herním světem a posunutí zážitku s Nintendo Labo na novou úroveň. Zastavte invazi mimozemšťanů s Toy-Con Blaster, navštivte barevný oceán a foťte podmořský život s Toy-Con Camera a mnohem více!

Nintendo Labo: VR Kit vybízí ke sdílení Toy-Con výtvorů ve skupině lidí, aby se každý v místnosti mohl připojit k zábavě. Aby hráči mohli objevovat skvělé zážitky spolu stačí jednoduše zasunout Nintendo Switch konzoli do Toy-Con VR Goggles a přidržet si je u očí pro různé hry a zážitky. Žádný popruh na hlavu není třeba.

 

Nintendo Labo: VR Kit se bude prodávat ve dvou variantách: jedna, která bude obsahovat všechny Toy-Con výtvory a druhá, menší, která bude obsahovat výběr několika projektů:

  • Nintendo Labo: VR Kit: Kompletní Nintendo Labo VR Kit obsahuje Nintendo Switch software a materiál na stavbu všech šesti Toy-Con projektů – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. K tomu všemu ještě držák na obrazovku a bezpečnostní kryt*. Tato sada je dobrou volbou pro děti a rodiny, které se chtějí plně ponořit do virtuální reality.
  • Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster: Startovní sada obsahuje Nintendo Switch Software a komponenty potřebné na sestavení Toy-Con VR Goggles a Toy-Con Blaster, nechybí ani držák na obrazovku a bezpečnostní kryt. Starter Set je skvělým vstupem do světa Nintendo Labo VR.

 

Majitelé Starter Setu si mohou dokoupit volitelná rozšíření pro nové zážitky:

  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1**: Expansion Set 1 obsahuje Toy-Con Elephant a Toy-Con Camera.
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2**: Expansion Set 2 obsahuje Toy-Con Wind Pedal and Toy-Con Bird.

 

S Nintendo Labo: VR Kitem se vrací i mód Toy-Con Garage, který nabízí základní programovací nástroje pro tvorbu vlastních Toy-Con výtvorů a je součástí každého Nintendo Labo Softwaru. Více informacích o zážitcích, které bude poskytovat Nintendo Labo: VR Kit bude odhaleno v budoucnu. Sady Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster a kompletní Nintendo Labo: VR Kit budou dostupné od 12. dubna. Pro více informací o Nintendo Labo: VR Kit, navštivte https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Labo/Nintendo-Labo-1328637.html?page=vr.

 

Připravte se stavět, hrát a objevovat úplně novým způsobem s Nintendo Labo: VR Kitem, který pro Nintendo Switch vychází 12. dubna. Nintendo Labo: VR Kit bude dostupný ve dvou variantách – Nintendo Labo: VR Kit a Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster. Majitelé Starter Setu si budou moct dokoupit dva  Expansion Sety s dalšími výtvory, které rozšíří jejich zážitky.