Nové Indie Highlights video odhaluje hru SteamWorld Quest, která na Nintendo Switch vyjde v roce 2019

S novým rokem přišel čas na nové věci a právě v novém Indie Highlights videu nám Nintendo of Europe ukázalo výběr napínavých nezávislých her, které tento rok zavítají na konzoli Nintendo Switch. Ve videu můžeme poprvé nahlédnout na SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech – krásně ručně malovanou karetní roleplaying hru studia Image & Form Games, které má na svém kontě uznávané tituly jako SteamWorld Dig a SteamWorld Dig 2SteamWorld Quest vyjde v roce 2019 jako první právě na konzoli Nintendo Switch.

Pro více informací zhlédněte Indie Highlights – 23.01.2019 (Nintendo Switch) video a sledujte Indie Highlights Hub na oficiálních webových stránkách Nintendo.

Níže je přehled her, které byly v dnešním Indie Highlights videu:

  • Vládněte rukou, kterou jste obdrželi pro vítězství nad zlem v SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech od Image & Form Games a Thunderful Publishing. V této inovativní karetní roleplaying hře provedete skupinu hrdinů krásně ručně malovaným světem. Průběžně si stavíte svůj vlastní balíček karet, kterým pak porážíte zástupy nepřátel v intenzivních bojích na tahy. Hra kombinuje prvky tradičních fantasy se steampunk roboty pro nezapomenutelný zážitek plný zábavy a neotřelého humoru. SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech vyjde poprvé na Nintendo Switch v roce 2019.
  • Magie, mytologie a praštěné kung-fu chvaty na vás čekají v Unruly Heroes od Magic Design Studios, které je nyní dostupné na Nintendo Switch. Tato akcí nabitá adventura je inspirovaná čínským příběhem „Putování na západ“ (známější jako legenda „Opičí král“). Hrozné nestvůry rozsévají po světě chaos a je na Opičím králi a jeho třech barevných společnících, aby odvrátili vlnu zla. Rozlouskněte adventuru sami nebo s přáteli v lokálním co-op módu až pro 4 hráče. Své kung-fu schopnosti můžete otestovat i proti ostatním hráčům v lokálním nebo online PvP módu.
  • Také jste vždy snili o tom stát se kozou? Netřeba dále hledat, je tu Goat Simulator: The GOATY od Coffee Stain Publishing. Tento divoce úspěšný indie fenomén je nyní dostupný na Nintendo Switch. Jde o nejmodernější technologii kozí simulace. Goat Simulator: The GOATY balíček totiž obsahuje Goat Simulator spolu s Goat MMO Simulator, Goat Simulator: GoatZ, Goat Simulator: Payday a Goat Simulator: Waste of Space.
  • When Ski Lifts Go Wrong od Curve Digital je neuvěřitelně zábavná logická hra plná konstruování fyzice podléhajících výzev, sportů a neštěstí! Začněte ve zvlněném předhůří a vystoupejte až na zubaté vrcholy. Lámejte si hlavu nad pečlivě navrhnutými scénáři, abyste všechny cestující do jednoho dopravili do cíle. S více než 100 náročnými přednastavenými úrovněmi a sandbox módem, ve kterém si hráči mohou vyrobit své vlastní, jsou vám k dispozici hodiny a hodiny zábavy na svazích. When Ski Lifts Go Wrong je na Nintendo Switch dostupné nyní.
  • Vyrazte na bojiště ve Wargroove – tahové strategické hře od Chucklefish. Vyberte si ze široké nabídky velitelů. Každý z nich má svůj vlastní speciální “groove” útok, kterým obrací bitvu ve svůj prospěch. Hra obsahuje kampaň s příběhem stejně jako online* a lokální multiplayer až pro čtyři hráče. Tím ale válka ještě nekončí! Editory a nástroje úprav vám umožní jednoduše tvořit a sdílet vaše vlastní mapy a kampaně. Wargroove napochoduje na Nintendo Switch února a je dostupné k předobjednání v Nintendo eShopu nyní.
  • HEAVY METAL! ZOMBÍCI! BOUCHAČKY! Double Kick Heroes od Headbang Club a Plug In Digital míchá střílečky s rytmickými hrami pro zábavou nabušený zážitek, který jste ještě nezažili. Uhánějte přes post-apokalyptickou pustinu na cestě do pekla spolu s mocnými kosti lámajícími rytmy heavy metalu, které se stanou vaší jedinou zbraní proti hordám zombíků. S více než 30 originálními metalovými písněmi a nahrávky hostujících kapel jako GOJIRA vyjde Double Kick Heroes poprvé na Nintendo Switch v létě 2019.
  • Inmost je logická hra s morbidní atmosférou od Chucklefish, ve které sledujete tři různé hratelné postavy v temném vzájemně se proplétajícím příběhu. Na starém opuštěném hradě generovaném krásným pixelovým stylem budete potřebovat mozek i odvahu, abyste utekli potemnělému zlu, které číhá v hlubinách. Inmost vychází poprvé na Nintendo Switch v roce 2019.
  • Ponořte se do masivní sci-fi adventury v CrossCode. Tato retro 2D akční RPG od Deck 13 Interactive a Radical Fish Games kombinuje 16-bitovou grafiku s plynulou fyzikou, rychlým systémem bojů a poutavou mechanikou hlavolamů. CrossCode vychází na Nintendo Switch v roce 2019.
  • Forager od Humble Bundle je 2D hra s otevřeným světem, ve kterým můžete budovat svou budoucnost podle vašich představ. Díky kombinaci průzkumnictví, boje, zemědělství a řemeslnictví vám Forager umožňuje vyzkoušet nepřeberné množství různých herních stylů. Začínáte skromně, ale postupně zvětšujete své teritorium, svoje dovednosti a svůj okruh přátel – a nepřátel. Forager vyjde již brzy na Nintendo Switch.

Prezentace zahrnuje také highlights reel, které rekapituluje některé z četných skvělých indie titulů, které jsou na Nintendo Switch již dostupné. Takže ať už jste právě tento obrovský katalog  objevili poprvé nebo jste zkušeným hráčem, který pouze přemýšlí, kterou z nich si zahrát jako další, určitě se vám vyplatí zhlédnout jak prezentaci, tak Indie Highlights Hub.

Unruly HeroesGoat Simulator: The GOATY a When Ski Lifts Go Wrong dostupnými ode dneška, SteamWorld Quest a dlouhou řadou dalších vzrušujících titulů vycházejícími v průběhu roku vypadá rok 2019 jako další akcí nabitý rok pro fanoušky indie her na Nintendo Switch.

Poznámka:

* Hra online vyžaduje připojení k internetu. K využívání služeb online je třeba vytvořit Nintendo účet a souhlasit se souvisejícími podmínkami. Uplatňují se Zásady ochrany osobních údajů Nintendo účtů. Některé online služby mohou být v některých zemích nedostupné. Hra online vyžaduje placené online členství.