Nový, zdarma stažitelný, amiibo update pro hru Animal Crossing: New Leaf zve do města zcela nové tváře

V nejnovější Nintendo Direct videoprezentaci společnost Nintendo uspořádala hudební párty pro novinku Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo. Nový update, který je již nyní dostupný zdarma ke stažení*, pak bude obsazený také v nové krabičkové verzi této hry, která vyjde exkluzivně pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 25. listopadu tohoto roku. Toto rozšíření pro klasickou hru Animal Crossing: New Leaf přidá nový RV kemp plný nových zábavných možností. Na majitele Animal Crossing amiibo figurek a karet pak čeká ještě více zábavy!

 

S amiibo je možné dělat spoustu věcí! Podle toho, kterou ze šestnácti Animal Crossing amiibo figurek nebo stovek Animal Crossing amiibo karet naskenujete, tak mohou hráči pozvat návštěvníky do RV kempu, získat nové předměty, pořizovat fotky s jejich zvířecími kamarády za pomoci amiibo Camera funkce a nebo dokonce rozšířit svá města o nové obyvatele! Pro kompletní seznam toho, co jednotlivé amiibo figurky a amiibo karty ve hře dělají, se podívejte na amiibo sekci Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo webových stránek. Celou Nintendo Direct prezentaci si pak můžete pustit na webových stánkách http://nintendo.co.uk/nintendodirect kde vám K.K. Slider a Harvey představí všechny nové funkce.

 

Oficiální trailer s novými funkcemi je možné zhlédnout s českými titulky zde.

Zatímco mnoho nových funkcí představených v rámci Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo updatu používá amiibo figurky a karty, některé novinky hru rozšíří i bez nich. To dělá z nového updatu skvělou zprávu pro všechny hráče bez ohledu na to, jak velká je jejich amiibo sbírka. Zde je seznam nových představených prvků z posledního Nintendo Directu:

 

Novinky, které potřebují amiibo figurky a karty!

  • Wispova přání: Nalezením magické lampy v hlavní hře si hráči zpřístupní amiibo funkcionalitu. Lampu je možné použít jednou denně pro přivolání malého Wispa. Jednoduše přiložte amiibo a pozvěte danou postavu do města nebo získejte nový předmět. Chcete žít ve městě plném kachen nebo krav? Za pomoci specifických amiibo se může vaše přání stát skutečností!

 

  • Nové amiibo karty: Hráči mohou využít 50 nových amiibo karet, které vyjdou 11. listopadu a 25. listopadu pak také Sanrio Collaboration Pack. Všechny tyto karty nejenom zpřístupní skvělá nová zvířátka, ale také jejich obytné vozy! No a když už mluvíme o obytných vozech…

 

  • Nový RV kemp: Po updatu hry se ve městě zpřístupní nová oblast. Tento nový kemp nabízí různé interakce se speciálními vesničany a nové možnosti nákupů, stejně jako Harveyho, legrační novou postavu, která bude hráčům pomáhat se všemi věcmi okolo tohoto kempu. Přiložením určitých amiibo figurek a amiibo karet se zde ukáží postavy s jejich stylovými obytnými vozy. To dokonce platí i pro některé amiibo figurky mimo Animal Crossing sérii jako jsou Inklingové ze Splatoonu nebo Wolf Link ze hry The Legend of Zelda: Twilight Princess HD!

 

  • Ještě více her!: Jakmile hráči zvolí interakci s Wii U nebo New Nintendo 3DSXL/New Nintendo 3DS předměty ve VR kempu, budou si moct zpřístupnit dvojici nových her za pomoci MEOW kupónů. Konzole Wii U odemkne hru Desert Island Espace, zatímco New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL zpřístupní hru Animal Crossing Puzzle League. Wii U a New Nintendo 3DS předměty mohou být získány přes šťastné sušenky v Nooklings obchodě, ale mnohem snazší cestou je naskenování některé ze šestnácti Animal Crossing amiibo figurek. Některé amiibo figurky a amiibo karty pak mohou být použity, zatímco budete tyto nové hry hrát.

CTRP_EAA_illu01_1_R_ad_2

Novinky, které nepotřebují amiibo figurky a karty!

  • MEOW kupóny: Získáváním nových MEOW (Mutual Exchange of Wealth) kuponů mohou hráči získat unikátní předměty v RV kempu nebo od zvířátek na návštěvě. Pro získání těchto kuponů musí hráči plnit městské iniciativy jako je sbírání konkrétních mušlí nebo trhání plevele.

 

  • Řekněte sýr!: S novým amiibo Camera módem si můžete udělat ty nejvíc cool selfie obrázky! Shromážděte své oblíbené vesničany, udělejte fotku a uložte si jí pro pozdější prohlédnutí. Své fotky můžete dokonce sdílet s kamarády skrze 3DS Image Share. Pro aktivaci tohoto módu nejsou potřeba žádné amiibo figurky ani karty, ale přiložením amiibo karet si můžete udělat fotku libovolného zvířecího kamaráda, který nežije ve vašem městě!

 

  • Co dělat s novým skladištěm?: Skladovat v něm věci samozřejmě! V Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo si mohou hráči zakoupit nové tajné skladiště pro jejich dům ve firmě Nook’s Homes. Tajné skladiště je dostupné odkudkoliv z domu a je v něm možné skladovat tuny věcí. Možná tam dokonce budete moct uložit starou zaprášenou mapu pokladu. Není to přece přesně to místo, kde jsou takové staré zaprášené mapy pokladů schované?

 

  • Dekorace domů je snazší než kdy dřív!: Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo umožní hráčům upravovat si své domy za pomoci dotykové obrazovky. Udělat si tak dokonalé bydlení je ještě snazší než kdy dřív.

 

  • Happy Home, Happy Transfer: Hráči, mající na svém zařízení z rodiny Nintendo 3DS uložená data ze hry Animal Crossing: Happy Home Designer, je teď mohou přesunout a koupit si gigantické bytové doplňky ve hře Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo. Tenhle nový nábytek je skutečně obrovský a určitě vynikne v každém domě!

 

*Pro stažení tohoto updatu stačí hráčům připojit své zařízení z rodiny Nintendo 3DS na internet a zapnout hru. Objeví se oznámení vybízející ke stažení updatu.