Odpalovací proces zahájen: Pikmin 3 Deluxe na Nintendo Switch přistane 30. října

Hlubiny nekonečného vesmíru v sobě ukrývají záhadný, přesto zvláštně povědomý, mimozemský svět… plný roztomilých stvoření, nadpozemské zábavy a skrytých překvapení. Vykliďte přistávací plochu, neboť Pikmin 3 Deluxe na Nintendo Switch přistane 30. října. Pikmin 3 se poprvé objevil na Wii U a nyní přiletí také na Nintendo Switch spolu s novým obsahem, více možnostmi kooperativního hraní a škálou nastavení, která ulehčí život nováčkům. Drobní Pikminové jsou připravení doprovodit vás na cestě za velkým dobrodružstvím. Pokochejte se svou Pikminní četou v novém traileru Pikmin 3 Deluxe touches down October 30th!

Pikmin 3 Deluxe není jen tak nějaké dobrodružství. Veďte tři průzkumníky a skupinku neodolatelných Pikminů v boji o přežití cestou plnou hádanek k řešení a havěti k pobíjení. Krátce po nouzovém přistání objevíte řadu překrásných míst, jako jsou sněhem pokrytá Dálná tundra (Distant Tundra), řeka Soumrak (the Twilight River) či zahrada Naděje (the Garden of Hope). Život se rozprostírá všude po okolí, které se úchvatnými i hrůzu nahánějícími tvory jen hemží.

Pikmin 3 Deluxe přináší plnou nálož doplňků a vylepšení. Nově lze celý Story mód odehrát v co-opu s kamarádem. Těšit se můžeme na nové postranní mise, které je také možné plnit společně. Za zmínku stojí i to, že Mission mód nyní obsahuje kompletní balíček všech DLC misí, které kdy vůbec vyšly. Nové úrovně obtížnosti, automatické míření či volitelná nápověda nově umožňuje nasadit pohodovější tempo. Pochopit Pikminní vtípky, zahledět se do dechberoucích scenérií a nasát atmosféru pulzujícího mimozemského světa nikdy nebylo jednodušší. V nové verzi původní hry Pikmin 3 Deluxe nechybí zábavné prvky jako například fotoaparát, kterým hráči zachytí barevné krajiny i miniaturní stvoření.

Pikminů je hned několik druhů. Spřátelíte-li si je všechny, bude vám k dispozici tým schopný překonat všechny překážky. Různě barevní Pikminové oplývají rozdílnými schopnostmi a užitečnými dovednostmi. Modrý Pikmin (Blue Pikmin) například dokáže dýchat pod vodou. Díky němu tak dosáhnete na předměty, ke kterým ostatní Pikminové nemají přístup. Okřídlený Pikmin (Winged Pikmin), kterého lehce rozeznáte podle jeho růžového zbarvení a kmitavých křidélek, naopak přeletí přes terén jako je voda nebo hluboká propast. Tajemstvím úspěchu je strategicky volit vhodné Pikminy pro každý z úkolů, delegovat jednotlivé projekty a s rozvahou střídat kapitány.

Pro ostřílené profesionály, kteří se již nemohou dočkat, až své trhací dovednosti předvedou v nových výzvách, přináší Pikmin 3 Deluxe zbrusu nový postranní příběh, ve kterém Olimar a Louie prozkoumávají planetu PNF-404. Pro ještě více Pikminní zábavy je tu Bingo Battle, ve kterém se s ostatními hráči střetnete tváří v tvář.

Váš obrovský tým malinkatých Pikminů je připraven vyrazit na společnou cestu za skutečným dobrodružstvím! Pikmin 3 Deluxe vychází 30. října na Nintendo Switch. Chcete-li s planetárním průzkumem začít hned v den vydání, hra je právě dostupná k předobjednání digitálně v Nintendo eShopu.