Ohlášené hry na Wii U a Nintendo 3DS na E3

Ohlášené hry na Wii U

 

Bayonetta 2 (říjen 2014): Hlavní hrdinka bojuje s anděly a démony v úžasném světě, plném bitev, které se odehrávají v různých koutech hry. Hrůzostrašná magie, silná výzbroj a vážný postoj dělají z Bayonetty zbraň hromadného ničení. A vůbec nejlepší na tom je, že v kamenných obchodech bude dostupný bundle, který bude obsahovat jak Bayonettu tak Bayonnetu 2 včetně překvapení ve formě sběratelského předmětu!

WiiU_Bayonetta2_13_mediaplayer_large

 

Mario vs. Donkey Kong (připravuje se) (2015): Skvělý titul Mario vs. Donkey Kong se po letech vrací na Wii U. V úžasném HD rozlišení a s podporou dotykové obrazovky na GamePadu si hru užijete do sytosti. Hrát můžete dokonce i za Minis nebo Mini Luigiho. Novinkou je dále možnost vytvořit si vlastní level a sdílet ho s ostatními na Miiverse.

Captain Toad: Treasure Tracker (Vánoce 2014): Oblíbený kapitán Toad, ze hry Super Mario 3D World, se stal inspirací pro svůj vlastní titul. Neohrožený Toad se vydává za dobrodružstvím plného chytrých, barevných a zábavných úrovní, které vyžadují použití Wii U GamePadu. Doveďte ho k vítězství s pomocí sbírání penízků, drahokamů a hvězdiček.

Mario Party 10 (2015): Ve hře Mario Party 10 budete vůbec poprvé moci hrát za nemesis Koopa Kings – za Bowsera. Chopte se GamePadu, užívejte si novou hru ze série Mario Party a v průběhu zábavných mini-her způsobujte ostatním hráčům totální zmatek.

Art Academy (připravuje se) (2014): S pomocí ArtAcademy na Wii U se naučíte základům umění kresby. Ovladač Wii U GamePad se nyní stává téměř dokonalým plátnem pro vaše malby.

Xenoblade Chronicles X (2015): Další masivní sci-fi RPG hra od Monolith Softu, tvůrců Baten Kaitos a Xenoblade Chronicles, vychází exkluzivně na Wii U. Hrozivou intergalaktickou válku opouští pouze hrstka přeživších ze Země, kteří se snaží žít v překrásném ač nehostinném prostředí.

Skylanders Trap Team (Activision): Se Skylanders Trap Teamem budete moci pomocí portálu ovládnout a porazit ty nejhrozivější padouchy ze světa Skylanders. Můžete je přenést ze hry přímo do vašeho obýváku tím, že je chytíte do speciální magické pasti. Propojuje tak hru se skutečností a vdechne vašim figurkám život. Hráč pak může padoucha vrátit zpět do hry, kde ho lze použít I pro boj za dobro. Skylanders Trap Team bude dostupný od 5. října v Severní Americe na Wii U, Wii a Nintendo 3DS.

 

Just Dance 2015 (Ubisoft): Just Dance 2015 je nejnovějším přírůstkem do světově proslulé herní série a bude celosvětově dostupný v říjnu roku 2014. Fanoušci mohou tančit do rytmu „Happy“ od Pharrella Williamse nebo „Summer“ od Calvina Harrise za použití zábavných funkcí, kterými jsou World Dance Floor (online multiplayer) nebo nová komunitní funkce Community Remix, která umožní fanouškům stát se součástí hry.

 

Ohlášené hry na Nintendo 3DS

 

PokémonArtAcademy (říjen 2014): Ve hře PokémonArtAcademy se zhostíte role mladého umělce, který se učí Pokémony, pod vedením profesora Andyho, malovat. Hráč by měl být schopen namalovat téměř jakéhokoliv Pokémona, naučit se základní techniky vybarvování a své dovednosti uplatnit v reálném životě.

Fantasy Life (říjen 2014): Hráči se mohou ponořit do dobrodružství, které si vždy přáli a mohou zde bojovat, vytvářet nové předměty, vyvolávat bytosti a různými způsoby vylepšovat svého hrdinu. Nový inovativní systém dovolí hráčům kdykoliv virtuálně změnit svou postavu do jedné ze 12 dostupných tříd a vyzkoušet si tak různé schopnosti. Obrovský fantasy svět je naplněn paladiny, pirátskými kapitány a mnohými dalšími, kteří touží po něčem novém a neobjeveném.

 

THEATRHYTHM FINAL FANTASY CURTAIN CALL (Square Enix, Inc.): Kombinací hudby z FINAL FANTASY a bohatými RPG prvky vznikla nová hra THEATRHYTHM FINAL FANTASY CURTAIN, která vychází 12. září 2014 exkluzivně na Nintendo 3DS.