Ponořte se už dnes do Endless Ocean Luminous pro Nintendo Switch

Začněte už dnes prozkoumávat rozlehlé vody plné mořských živočichů, skrytých pokladů a záhad díky Endless Ocean Luminous pro Nintendo Switch. Se svojí zvukovou kulisou a poklidnou vizuální stránkou Endless Ocean Luminous nabízí jak odpočinkovou hratelnost, tak i postupné doplňování herní encyklopedie různými mořskými živočichy.

V doposud neprozkoumaném Veiled Sea hráči narazí na více než 500 mořských živočichů, kdy některé z nich byly považované za vyhynulé, či dokonce mýtické! Jakmile je naskenují, váš výzkumný asistent vám nabídne detailní informace a další zajímavá fakta o těchto živočiších. Záhadné Veiled Sea se promění s každým ponorem. Hráči se pod hladinu mohou vydat s dalšími potápěči, pozvat je mohou ke společnému potápění či jízdě na humrovi.

Předplatitelé služby Nintendo Switch Online* mohou oceán prozkoumávat ve skupinách až 30 hráčů v rámci tzv. Shared Dives. Pozdravte ostatní potápěče přátelskými gesty a následně se společně vydejte na průzkum. Po dokončení ponoru si odemknete nové barvy neoprenu, samolepky a dodatečná gesta pro vašeho potápěče. Při koupi hry rovněž obdržíte týdenní Nintendo Switch Online členství, tudíž online funkce si může vyzkoušet každý.

Začněte se těšit na Event Dives* – tematické ponory, které se budou periodicky objevovat a nabídnou ještě více šancí, jak vidět podmořský život.

*Nintendo Switch Online členství (prodávané samostatně) a Nintendo účet jsou vyžadovány pro online hraní. Nemusí být dostupné ve všech zemí. Internetové připojení je vyžadováno pro online služby. Uplatňují se podmínky a ujednání. Pro více informací navštivte https://www.mojenintendo.cz/switch/online

**Nintendo účet je vyžadován k využití této nabídky.