Prozkoumejte na všech zařízeních z rodiny Nintendo 3DS pouštní svět plný tajemství ve hře Ever Oasis již 23. června tohoto roku

Nový titul od Koichi Ishii, tvůrce RPG série Mana, jménem Ever Oasis nabídne všem majitelům kapesních konzolí z rodiny Nintendo 3DS již 23. června tohoto roku zcela nový a doposud nevídaný svět k prozkoumání. Prohlédnout si ho můžete v prvních trailerech playlistu Ever Oasis, který najdete na oficiálním YouTube kanálu NintendoCZ.

CTRP_BAG_charST01_01_R_ad-0_LR_small
Ever Oasis je zcela nové akční dobrodružné RPG vyvinuté studiem Grezzo, které stojí také za převedením her The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D a The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D na handheldy z rodiny Nintendo 3DS. Hráči se zde v Seedlinga musí spojit s vodním duchem Esnou a vybudovat novou oázu v poušti, která bude sloužit jako bezpečné místo ve světě, který ohrožuje životy beroucí Chaos. Hráči mohou pomáhat návštěvníkům, kteří navštíví jejich oázu, a povzbudit je tak k tomu, aby se v ní usídlili a otevřeli si zde své vlastní obchody, ve hře nazývané Bloom Booths. Tyto stánky budou hráčům generovat příjem a časem transformují jejich oázu v prosperující obchodní uzel překypující životem. Hrdinové budou muset taktéž vyrazit do pouště a shánět zde cenné suroviny a odhalovat tajemství ukrytá v mnoha hádankami překypujícími dungeony. Bude taktéž potřeba získat nové spojence, protože Chaos natahuje svá chapadla po celé poušti a jeho zhoubný vliv mění místní život na nepřátele připravené zatáhnout hráče a jeho skupinu do napínavých real time soubojů.

 

Dohromady tohle všechno spojuje příběh, který tvoří emoční srdce celé hry. Jak pan Ishii nedávno vysvětlil, příběh byl navržen tak, aby ilustroval důležitost laskavosti a v průběhu hraní dokázal skutečně pohnout srdcem hráče. Příběh hry Ever Oasis je o spolupráci a vzájemné podpoře mezi přáteli, takže hlavní hrdina nedokáže všechno zvládnout sám. Hráči tak narazí na řadu situací, kde k dalšímu postupu budou potřebovat pomoc některého z obyvatel oázy. Při sbírání surovin tak hráči postupně zjistí, že přátelství může být ta nejdůležitější surovina ze všech.

 

Ever Oasis nabídne všem majitelům kapesních konzolí z rodiny Nintendo 3DS již 23. června tohoto roku zcela nový a doposud nevídaný svět k prozkoumání. Prohlédnout si ho můžete v prvních trailerech playlistu Ever Oasis, který najdete na oficiálním YouTube kanálu NintendoCZ.