Rozjeďte zvířecí párty se hrou Animal Crossing: amiibo Festival už 20. listopadu na konzoli Wii U

Připravte se na pořádnou porci virtuální deskové zábavy se hrou Animal Crossing: amiibo Festival, která vychází exkluzivně pro konzoli Wii U už 20. listopadu. Tato digitální desková hra hráče zavede po okouzlujícího světa herní série Animal Crossing, ve které hráči žijí ve svém unikátním a neustále se vyvíjejícím městě, stávají se přáteli se zvířecími obyvateli města a žijí si svůj vlastní život. Hra Animal Crossing: amiibo Festival umožní hrát až čtyřem hráčům (a jejich zcela novým amiibo figurkám) najednou na herní desce, která se vyvíjí společně s vaší hrou.

 

Použitím nové řady amiibo figurek inspirovaných Animal Crossing sérií* mohou hráči převzít kontrolu nad populárními postavičkami jako je například Isabelle, Tom Niik nebo K.K. a sledovat jak na herní desce přicházejí k životu a snaží se nasbírat co nejvíce Happy Pointů. Stačí přiložit hrou podporované amiibo figurky na váš Wii U gamePad k hození kostkou a pohybu po hrací ploše, přičemž každé políčko obsahuje krátkou animaci s jejich postavičkou. Právě v těchto animacích uvidíte své oblíbené hrdiny zažívat osobitá dobrodružství napříč celým městem, ať už budou zpívat na nádraží pro získání dalších Bellů (měna Animal Crossing série), navštěvovat obchody nebo se vypraví do městského muzea. Animace navíc neovlivňují pouze váš stav Bellů a Happy Pointů, ale zároveň ukazují svět série Animal Crossing a její obyvatele ve zcela novém světle, který všem jistě vykouzlí úsměv na tváři.

 

Každá hra se pak odehrává napříc některým z herních měsíců, kdy každý tah znamená jiný den. Hráči mohou zažít všechna čtyři roční období,  kdy každý měsíc nabízí zcela unikátní herní události od turnajů v rybaření a lovení brouků až po riskantní a však výnosné obchodování s tuříny. Každou neděli se totiž ve městě staví Joan a bude hráčům prodávat tuříny, které je potřeba do následující neděle prodat na některém z políček herní plochy. Cena se samozřejmě na jednotlivých políčkách liší, takže hráči mohou na své investici vydělat pořádný balík no a nebo taky o svou investici přijít.

 

Happy Pointy můžete následně ukládat do svých Animal Crossing amiibo figurek a odemknout si tak nové emoce a oblečky, celkem pět pro každou postavičku. Nebude se ale měnit jenom vzhled vašich postaviček, ale také samotné herní město. Čím více času tak ve hře strávíte, tím větší množství budov a ulic bude postaveno, čímž se vám na hrací desce postupně zpřístupní nové cesty a možnosti.

 

Každý majitel hry Animal Crossing: Happy Home Designer pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS navíc dostane možnost ukládat jím navržené domy na Animal Crossing amiibo karty, přenést je do hry Animal Crossing: amiibo Festival a sledovat jak vyrostou na herní desce.

 

Hráči mohou Animal Crossing amiibo karty** využít také k účasti v nejrůznějších minihrách. Otestujte své znalosti série v Quiz Show nebo popraskejte co nejvíce nafukovacích balonků v Balloon Island. V minihře Desert Island Escape pak budete muset využít rozdílné schopnosti jednotlivých zvířátek, najít suroviny a vyhnout se nepřátelům na tuctu ostrůvků, abyste dokázali postavit vor a odplout do bezpečí.

 

Nikdy nekončící oslava napříč Evropou vypukne už 20. listopadu, kdy se hra Animal Crossing: amiibo Festival pro konzoli Wii U dostane na pulty obchodů. Hru bude možné zakoupit jako balíček společně s Isabelle a Digby amiibo figurkami*** a Goldie, Stitches a Rosie amiibo kartami. Od stejného data budou k dostání taktéž další amiibo figurky, a to Cyrus, Lottie, Reese, Mabel, K.K. a Tom Nook, stejně jako speciální amiibo triple pack, ve kterém najdete amiibo figurky Cyrus, K.K. a Reese.

 

* Pro hraní deskové hry je zapotřebí alespoň jedna Animal Crossing amiibo figurka.

** Pro hraní miniher je zapotřebí alespoň jedna Animal Crossing amiibo karta.

*** Isabelle a Digby amiibo figurky budou v prodeji taktéž samostatně.