Služba MY NINTENDO v České republice a na Slovensku odstartovala již dnes!

Nintendo dnes napříč Evropou spustilo zcela nový klientský účet, ze kterého budou moct těžit majitelé konzolí Wii U i zařízení z rodiny Nintendo 3DS jménem My Nintendo. Mezi hlavní výhody tohoto účtu bude patřit nový systém odměn a jednodušší propojení s dalšími Nintendo aplikacemi.

 

My Nintendo je mnohem více, než náhrada původního programu odměn společnosti Nintendo. Jedná se o komplexní službu, která odměňuje uživatele za využívání Nintendo produktů a služeb řadou rozličných způsobů. Uživatelé tak budou moct získávat platinové body za interakci s Nintendo aplikacemi a službami, zatímco zlaté body bude možné získat za nákupy her na oficiálních Nintendo stránkách nebo Nintendo eShopu pro konzole Wii U a zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Jak platinové tak zlaté body následně bude možné měnit za odměny jako jsou hry, stažitelný obsah, předměty do Nintendo aplikací a slevy na Nintendo eShopu.

 

Jako bonus navíc uživatelé, kteří se přihlásí na svůj Nintendo účet do konce dubna, budou moct zdarma stáhnout Flipnote Studio 3D pro svá zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Pro možnost získat tuto hru musí uživatel propojit svůj Nintendo účet na Nintendo Network ID, které používá na svém zařízení z rodiny Nintendo 3DS a následně použít možnost stažení na stránce Flipnote Studio 3D mezi 31. březnem a 30. dubnem tohoto roku.

 

Připravte se na novou generaci Nintendo účtu, která již 31. března dorazí na všechny konzole Wii U a zařízení z rodiny Nintendo 3DS!