Vstupte do tajemného světa Yo-kai společně se hrou YO-KAI WATCH®, která dnes dorazila do herních obchodů po celé Evropě

Do Evropy dorazila první vlna invaze rošťáckých Yo-kai společně se zdejším vydáním hry YO-KAI WATCH® exklusivně pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Zatímco v Japonsku se již YO-KAI WATCH stačilo stát fenoménem stejně velkým jako svého času Pokémon, pro Evropu je YO-KAI WATCH® první vlaštovkou této značky, která ale bude v průběhu roku 2016 následována dalšími v čele s televizním seriálem a vlastní sérií hraček.

 

S více jak deseti miliony prodaných kusů a skvěle hodnoceným televizním seriálem v Japonsku je příchod hry YO-KAI WATCH®  do Evropy vysoce očekávanou záležitostí. Na první sezónu YO-KAI WATCH anime (japonský kreslený seriál) se může evropské publikum těšit již brzy. V průběhu druhé poloviny roku 2016 pak do evropských hračkáren dorazí široký repertoár hraček vytvořených dobře známou firmou Hasbro, a to včetně Yo-kai hodinek a sběratelských Yo-kai medailí. Tyto medaile budou kompatibilní s Yo-kai hodinkami a dokonce budou obsahovat unikátní QR kódy, které bude možné naskenovat přímo do hry a získat tak další Yo-kai nebo předměty. Další zboží s Yo-kai Watch tématikou jako například komixové knížky nebo sladkosti jsou taktéž na cestě.

 

Na dobrodružství s rošťáckými Yo-kai se pak můžete naladit s úplně novým Theme Song trailerem, který si můžete pustit zde.

YO-KAI WATCH® pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS se zároveň může už v den svého vydání pochlubit řadou pozitivních ohlasů od herních recenzentů:

 

  • Incredibly charming and worth playing…” – Destructoid
  • “Šťastný lov všetkým majiteľom handheldu Nintendo 3DS, kúpou tejto hry nič nepokazíte.” – CzechGamer
  • Yo-Kai Watch je hra, která by na vaší poličce rozhodně neměla chybět. ” – NBase

 

Ve hře YO-KAI WATCH® se hráči pustí do zkoumání podivností dějících se ve městě Springdale, kde doslova stovky rošťáckých a neviditelných Yo-kai působí místním obyvatelům řadu problémů. Coby majitelé Yo-kai Watch, hodinek se speciální čočkou umožňující vidět normálně neviditelné Yo-kai, se musí hráči spřátelit s tolika Yo-kai, s kolika jen dokáží a s jejich pomocí ochránit město před tajemnou silou. S unikátními a zábavnými postavami, velkým městem plným obchodů, parků a překypujících městských ulic k prozkoumání stejně jako stovkami úkolů ke splnění nabízí YO-KAI WATCH® majitelům zařízeních z rodiny Nintendo 3DS unikátní a nesmírně zábavný herní zážitek pro všechny věkové kategorie.

 

Připravte se na představení úžasného světa Yo-kai na všech zařízeních z rodiny Nintendo 3DS, který můžete už teď nalézt ve všech dobrých evropských herních obchodech!

 

Screenshoty ze hry: