Vykročte do roku 2020 úspěšně – tréninkem těla i mysli s Ring Fit Adventure a Dr Kawashima’s Brain Training

Začněte nový rok aktivním životním stylem – tréninkem těla i mysli – s Ring Fit Adventure a Dr Kawashima’s Brain Training na Nintendo Switch. Cílem těchto her je potrápit vaše mozkové závity – či břišní svalstvo. Podívejte se na video Ring Fit Adventure a Dr Kawashima’s Brain Training na Nintendo Switch.
Je čas na pořádný trénink v pohodlí vašeho domova s Ring Fit Adventure na Nintendo Switch. Prozkoumejte dobrodružný fantasy svět pomocí příslušenství Ring-Con a pásu na nohu, vytvářejte si své vlastní sestavy cviků, abyste zapřáhli celé tělo, tlačte, tahejte, běhejte na místě, dřepujte a vydržte v prkně nebo v oblíbených jóga pozicích. Ať už preferujete dlouhé fitness questy nebo krátký trénink v minihrách a vlastních sestavách, svůj výkon můžete měřit pomocí IR Motion kamery* zabudované v pravém ovladači Joy-Con, a to včetně srdečního tepu! Podívejte se na Ring Fit Adventure – Overview Trailer.

Poté, co jste dřeli na své postavě, je na čase potrápit také svůj mozek ve hře Dr Kawashima’s Brain Training na Nintendo Switch, která v Evropě na konzoli Nintendo Switch vychází právě dnes. Dr Kawashima’s Brain Training na Nintendo Switch je nejnovějším přírůstkem do populární série Brain Training, které se ve světě od doby, kdy poprvé vyšla na Nintendo DS, prodalo více než 33 miliónů kopií. Těšit se můžeme na bohatý výběr nových cvičení, která otestují vaše schopnosti rozmanitou hratelností – některá cvičení dokonce využívají IR Motion kameru* pravého Joy-Con ovladače, pomocí které snímají pozici vašich prstů. Samozřejmě však nechybí i klasická cvičení z předešlých her Brain Training série, která ovládáte pomocí stylusu (součástí balení fyzické kopie hry). Utkejte se se svými přáteli nebo rodinou každý s jedním Joy-Con ovladačem v ruce a sdílejte své výsledky v žebříčcích hry. Hráči se se svými výsledky mohou předvést každý den také díky službě Brain Training Email. V únoru pak jako obvykle započne mistrovství World Brain Training Championships**, ve kterém se hráči utkají s přáteli a rodinou z celého světa. Více informací teprve odhalíme v budoucnu. Novou hru si můžete prohlédnout v našem Dr Kawashima’s Brain Training na Nintendo Switch traileru.

Potrénujte své tělo i mysl a začněte rok 2020 úspěšně s Ring Fit Adventure a Dr Kawashima’s Brain Training na Nintendo Switch, obojí nyní dostupné na Nintendo Switch.