Vypusťte hypernovu v nové hře Kirby:Triple Deluxe!

Kirby byl inspirací pro novou konzoli Nintendo 2DS Pink + White, která vychází ve stejný den jako Kirby: Triple Deluxe

Nové silné schopnosti, více než 250 skrytých sběratelských předmětů a bouřlivé multiplayerové bitvy čekají hráče již 16. května, kdy Kirby: Triple Deluxe vychází pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Slavný růžový hrdina se může pochlubit novou schopností zvanou Hypernova a navíc i staronovou schopností kopírování. Nejnovější hra ze série Kirby nabízí vzrušující akci, barevné herní prostředí a kouzelný příběh o obřím Dreamstalkovi a o únosu krále!CTRP_BML_char02_04_R_ad_1-300x300

 

Nintendo 2DS Pink + White

V souvislosti s návratem Kirbyho do akce, dnes Nintendo odhalilo novou barevnou kombinaci Nintenda 2DS * v podobě Nintendo 2DS Pink + White, která dává fanouškům možnost reprezentovat Kirbyho barvy při hraní na cestách. Nintendo 2DS Pink + White vyjde ve stejný den jako hra Kirby: Triple Deluxe tedy 16. května a představí se v atraktivním růžovém provedení s bílým pruhem na boku a zadní části konzole. Vydání konzole Nintendo 2DS Pink + White bude doprovázeno novou stříbrnou Nintendo 2DS brašnou, kterou můžete samostatně zakoupit od 16. května.

CMM_2DS_Pink_PS_UKV_mediaplayer_large

CMM_2DS_Pink_Front_mediaplayer_large

CMM_2DS_Pink_Back_mediaplayer_large

 

 

Jak pro začátečníky i zkušené hráče; Kirby: Triple Deluxe přináší ideální plošinový zážitek plný velkých a malých nepřátel. Kirby může nepřátele nasát a následně tak získat jejich jedinečné schopnosti! Existuje 25 různých schopností (Sword, Cirkus, Hamer, Archers, atd.), které Kirby může získat. Nové schopnosti přinášejí další neobvyklé pohybové kombinace. Na vrcholku všech schopností je obzvláště silná nová schopnost Hypernova, kterou Kirby získá pohlcením „Miracle Fruit“ v jednotlivých úrovních. Dočasně zesílená vdechovací schopnost Hypernova umožňuje Kirbymu nasávat obrovské překážky a dokonce i části úrovní, které leží v cestě.

 

 

Kromě hraní za Kirbyho, odhalování záhady kolem Dreamstalka a únosu krále Dededeho temnou bytostí, mohou hráči objevit více než 250 klíčenek ve hře, z nichž mnohé vzdávají poctu sérii Kirby. Klíčenky mohou být měněny mezi přáteli pomocí funkce StreetPass. Kirby: Triple Deluxe přináší další herní módy. Mód Kirby Fighters nabízí soutěžní bitvy, kde si hráči mohou vybrat svou oblíbenou schopnost a utkat se s ostatními Kirbyho soupeři. Kirby Fighters si můžete vychutnat jako zážitek pro jednoho hráče nebo jako multiplayer přes Nintendo 3DS Download Play funkci *, která umožňuje multiplayer až čtyřem kamarádům. Stačí přitom, aby pouze jeden hráč vlastnil kopii hry! Mezitím, v Dededeho Drum Dash módu, hráči ovládají krále Dededeho a mají za úkol projít úrovní v rytmickým time trial módu postaveném na kultovní hudbě z řady Kirby.

kirbys-triple-deluxe

 

Využijte sílu schopnosti Hypernova a použijte mocné získané schopnosti proti nepřátelům. Nová hra Kirby: Triple Deluxe vychází výhradně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS již 16. května. Pro fanoušky, kteří chtějí reprezentovat Kirbyho barvy i během hraní nejnovějšího růžového dobrodružství, vychází hra i konzole Nintendo 2DS Pink + White ve stejný den.