Zadul lovecký roh! Monster Hunter Generations dnes vyšel na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS

Stateční lovci napříč Evropou se již teď shromažďují ke svému doposud největšímu lovu v nejnovějším titulu série Monster Hunter Generations™ od studia Capcom, který dnes vyšel pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS.

Monster Hunter Generations rozšiřuje osvědčené herní mechaniky o zcela nové způsoby hraní za pomoci čtveřice různorodých loveckých stylů, zatímco velkolepé Hunter Arts umožní hráčům předvádět ohromující speciální útoky a pohyby, které se v rámci série objevují vůbec poprvé. Představení nového Prowler módu navíc znamená vytvoření perfektního startovního bodu pro úplné nováčky, stejně jako úplně nový zážitek pro, předchozími loveckými sezónami zocelené veterány, kteří chtějí svůj oblíbený svět prozkoumávat jako Felyne. Všechny tyto nové prvky si pak hráči mohou užívat, jak sólo, tak v rámci lokálního i online multiplayeru. Veteráni, kteří mají na svých zařízeních z rodiny Nintendo 3DS uložená data ze hry Monster Hunter 4 Ultimate, navíc obdrží bonusový balíček předmětů.

 

Počínaje dneškem budou mít hráči možnost stáhnout si zdarma Starter Pack, který bude obsahovat herní předměty jako jsou elixíry, pasti a další užitečné předměty, díky kterým budou moct vyrazit přímo na lov. Krom Starter Packu navíc Capcom bude hru dále podporovat za pomoci zdarma stažitelných měsíčních úkolů a dalšího obsahu každý první pátek v daném měsíci až do konce tohoto roku. Tyto balíčky představí nové výzvy a umožní hráčům vybavit své lovce a Felyne speciálním tématickým vybavením založeném na populárních sériích, jako je Fire Emblem, The Legend of Zelda, Okami a dalších.

Všem lovcům se pak určitě bude hodit nový oficiální Monster Hunter Generations online manuál, ve kterém lze nalézt popisky novinek i základní rady pro úplné začátečníky. Na webových stránkách českého zastoupení společnosti Nintendo pak najdete stručnou lokalizovanou brožurku shrnující základní informace o nejnovější lovecké sezóně této série.

 

Hráči si již nyní mohou Monster Hunter Generations vyzkoušet v zdarma stažitelné demoverzi dostupné skrze Nintendo eShop pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS, která nabízí tři různě obtížné lovy, všechny čtyři lovecké styly, všech 14 tříd ve hře dostupných zbraní a dokonce i možnost vyzkoušet si nový Prowler mód. Všechny tyto prvky je navíc možné hrát také v rámci lokálního a online multiplayeru a k dispozici jsou zde také tutoriály pro úplné nováčky. Ještě nikdy tedy nebyl lepší čas přidat se k lovu!

Nejnovější díl série Monster Hunter zabodoval také u prvních tuzemských herních recenzentů:

 

  • „V rámci jedné recenze fakticky není možné pojmout celou velikost hry jako je Monster Hunter Generations, a to na sobě tenhle macek přitom nemá ani gram přebytečného balastu. Všechen jeho obsah jsou ale pouze čisté svaly, drápy a zuby, za pomoci kterých vás tohle monstrum chytne a nepustí ani tam, kde už by kosti jiných her dávno ukazovali někde v muzeu.” – nbase.cz
  • „Obsahem nejnaditější díl série možná až příliš recykluje předchozí generace, ale obohacení soubojového systému o nové styly to úspěšně vynahrazuje.“hrej.cz

 

Nezapomeňte se také podívat na nový a lokalizovaný Monster Hunter Generations The Hunt Begins Trailer, který vyšel k příležitosti vydání hry. V akci pak bude možné Monster Hunter Generations vidět také dnes mezi 15:00 a 18:00 středoevropského letního času, kdy bude jeho komunitní tým vysílat živý stream na evropském Monster Hunter Twitch kanále.

Pokud by někteří lovci ještě potřebovali před zapojením se do nové lovecké sezóny pořídit nové vybavení, mohou si pořídit New Nintendo 3DS XL  Monster Hunter Generations Edition. Tato speciální edice kapesní konzole New Nintendo 3DS XL je vyrobena ve výrazné červené barvě s motivy Fated Four monster a na své 4 GB microSD kartě má předinstalovanou i samotnou hru Monster Hunter Generations. V každém dobrém herním obchodě lovci k tomuto nákupu navíc obdrží ještě speciální kód ke stažení speciálního vzhledu pro HOME menu jejich nové zbraně!

 

S novými loveckými styly, Hunter Arts a Prowler módem začíná ten skutečně doposud největší lov, když hra Monster Hunter Generations a New Nintendo 3DS XL  Monster Hunter Generations Edition zatroubí na lovecký roh ve všech dobrých herních obchodech!