Zapojte svůj důvtip ve hře Big Brain Academy: Brain vs. Brain, která 3. prosince vychází na Nintendo Switch

O letošních svátcích se připravte na pořádnou dávku mozkové námahy během hraní Big Brain Academy: Brain vs. Brain pro Nintendo Switch, nové zábavné party hry pro více hráčů*, kterou si může zahrát opravdu každý!

Zapojte svůj důvtip a utkejte se s ostatními v sérii zábavných aktivit pro celou rodinu, které jistě prověří vaši mozkovou kapacitu i reflexy. Díky Dr. Lobovi (vašemu význačnému hostiteli a průvodci hrou), který je vám vždy po ruce s mnoha tipy a možností, aby si každý hráč nastavil vlastní úroveň obtížnosti, mohou lidé všech věkových kategorií a úrovní dovedností hrát proti sobě v úkolech, které prověří jejich paměť, analytické a identifikační schopnosti a mnoho dalšího.

Kromě zábavných režimů pro více hráčů obsahuje Big Brain Academy: Brain vs. Brain také zábavu pro jednoho hráče v režimu Solo, který je ideální pro každodenní cvičení a pomůže vám vyladit a zlepšit skóre Big Brain Brawn. Tyto aktivity jsou příjemným způsobem, jak začít den nebo se večer odreagovat. A díky přenosnému zařízení Nintendo Switch se můžete postavit výzvě kdykoliy a kdekoliy!

Základní hratelnost ve hře Big Brain Academy: Brain vs. Brain se skládá z řady různých aktivit. Tvoří je pět kategorií – identifikování, zapamatování, analyzování, počítání a vizualizace. K dispozici je široký sortiment zábavných činností, které budou pro váš mozek výzvou různými způsoby. Tyto aktivity lze hrát samostatně, s až třemi dalšími hráči lokálně* nebo dokonce proti mozkům z celého světa s využitím dat jiných hráčů stažených z internetu.**

Níže je uveden přehled různých herních režimů:

  • Party Mode: Až čtyři hráči se mohou utkat v tomto režimu „mozek proti mozku“ a získat co nejvíce bodů rychlým plněním úkolů. Nastavením obtížnosti od nejlehčí (Sprout Class) po nejtěžší (Super Elite Class) se aktivity mění – přičemž nejtěžší nastavení představuje pořádnou výzvu! A každý hráč si může nastavit vlastní úroveň obtížnosti, aby se vyrovnaly podmínky hry, takže děti mohou soutěžit i proti svým rodičům, aniž by se bály, že jeden z nich zůstane pozadu!
  • Tréninkový režim: I když z intenzivní mozkové bitvy pro více hráčů nevyjdete vítězně, váš synaptický příběh nekončí! V tréninkovém režimu si hráči mohou zopakovat své oblíbené aktivity a získat vysoké skóre a medaile. Je to skvělý způsob, jak zlepšit své dovednosti, takže až se příště utkáte s přáteli nebo rodinou v zápase pro více hráčů, možná budete mít větší šanci vyjít z něj s nejzdatnějším mozkem ze všech!
  • Režim testování: V tomto režimu jsou hráči testováni v sérii pěti aktivit. Na konci vám Dr. Lobe ukáže výsledek vašeho Big Brain Brawn. Snažte se dosáhnout co nejvyššího skóre a možná zvýšíte své šance v dalším souboji mozku proti mozku! Za pravidelné testování získáte herní mince, které můžete použít k odemčení kostýmů pro avatara. Testování mozku je vždy zábavnější v oblečku roztomilého kotěte!
  • Režim Souboj duchů (Ghost Clash): V režimu Souboj duchů můžete vyzvat i herní data – neboli duchy – své rodiny nebo se připojit online** a bojovat s duchy svých přátel nebo náhodných hráčů z celého světa. Vylepšete si své pořadí a ukažte své schopnosti lidem na celé zeměkouli!

*Pro režim pro více hráčů může být vyžadováno další příslušenství. Prodává se samostatně.

**Je vyžadováno připojení k internetu. Chcete-li používat online služby, musíte si vytvořit účet Nintendo a přijmout související ujednání. Uplatňují se zásady ochrany osobních údajů účtu Nintendo. Některé online služby nemusí být k dispozici ve všech zemích. Online hraní vyžaduje placené online členství. Další informace o placeném online členství.