Nintendo DS Lite Browser+memory Expansion pak

Nintendo DS Lite Browser, který využívá internetového prohlížeče Opera, umožňuje vlastníkům Nintenda DS Lite surfovat po internetu, komunikovat prostřednictvím emailů, chatovat s přáteli, provádět online bankovní operace nebo online nakupovat. Oblíbené stránky lze označit funkcí záložky. Krátké ukládací časy se starají o rychlé a bezproblémové internetové připojení ať už doma nebo na cestě. Neboť fanoušci Nintenda DS Lite mohou použít své soukromé Wi-Fi nebo bezplatné veřejné Hotspoty.

Obzvlášť pohodlné je surfování s Nintendo DS Lite díky dotekové obrazovce. K odkliknutí stránky nebo aktivaci linku stačí pouze jednoduchý dotek perem. Internetové adresy nebo jiné informace mohou být zadány přes digitální klávesnici nebo napsány ručně dotekovým perem. Internetové stránky se ukazují ve dvou variantách: Overview Modus ukazuje na jedné obrazovce kompletní stránku a zvětšuje jednotlivé označené odstavce. Kromě toho vyvinula Opera Software další modus, ve kterém se každá internetová stránka přizpůsobí velikosti obou Nintendo DS Lite obrazovek a tím se stává funkce Scrollingu přebytečnou. Nintendo DS Lite Browser TM Software se nachází na původní Nintendo DS Lite kartě. Aby bylo možné rychle prohlížet obrázky nebo multimédia, patří k Nintendo DS Lite Browser kartě ještě Memory Expansion Pak, který rozšiřuje ukládací možnosti pro přenosné konzole. Memory Expansion Pak padne pohodlně do zdířky pro herní kazety Game Boy Advance a existuje ve dvou provedeních – pro klasické Nintendo DS a pro nové Nintendo DS Lite.

Rodiče mohou na Nintendo DS Lite rowseru pomocí nastavení hesla omezit dětem přístup pouze na určité internetové stránky. Navíc nabízí Nintendo ve spoluprácí se společností Astaro možnost automaticky blokovat stránky s nežádoucím obsahem.

Více informací a obrázků naleznete na oficiální internetové stránce řady Touch! Generations www.touchgenerations.cz.