One Piece: Unlimited Cruise SP (incl figurine)

O hře:
One Piece Unlimited Cruise Special je remakem Wiičkové akční adventury One Piece Unlimited Cruise Part 1: The Treasure Beneath The Waves, která vychází ze známého japonského anime seriálu a řady manga komiksů One Piece.

Příběh:
Série One Piece se točí okolo hlavního hrdiny Monkey D. Luffyho, který se po pozření takzvaného dračího ovoce stal gumovým člověkem a už od malička toužil po tom, stát se pirátem. Nyní se svou pirátskou bandou pluje po vodách fiktivního světa s cílem vypátrat vůbec největší poklad, One Piece, který po sobě zanechal nejslavnější pirát Gold Roger.

Obsah hry:
V roli Luffyho a jeho kumpánů probádáte čtyři ostrovy, budete zkoumat jejich tajemství, sbírat cenné předměty, vytvářet užitečné nástroje a zbraně a bojovat s nimi v soubojích odehrávající se v reálném čase. Hráč může mezi jednotlivými členy pirátské bandy libovolně přepínat, což se hodí, neboť každý z nich má jiné vlastnosti, které z nich činí specialisty na určité druhy úkolů. Vývojáři slibující více jak 50 hodin strhujícího dobrodružství a jako bonus oproti Wiičkové verzi spoustu dodatečného materiálu a nové módy.

Speciální edice:
Speciální edice obahuje kromě samotné hry také sběratelskou figurku postavy Puma D. Aceho. Speciální edicí je každé vydání z první várky, tedy do vyprodání.

Minimální konfigurace:
– herní konzole Nintendo 3DS