Open Season

Open Season neboli Lovecká sezona je videoherní adaptace stejnojmenného filmu od společnosti Sony Pictures Animation. Její příběh kopíruje události z filmu, takže se hráč setká s dvojicí poněkud netradičních hlavních hrdinů, kterou tvoří zdomácnělý grizzly Boog a velký západoamerický jelen Elliot. Ten ani na chvilku nezavře svou tlamu a přemluví tak Booga, aby se vzdal pohodlného života v lidské společnosti a vydal se za pravým životem do lesa. Ovšem za dobrodružstvím ve volné přírodě se vydají v tu nejhorší dobu, protože netuší, že zbývají pouhé tři dny do začátku lovecké sezóny. To pro všechna lesní zvířátka znamená akutní ohrožení jejich života. A právě hrozba smrti ulovením probudí Booga z letargie, vezme celou situaci pevně do svých rukou a s pomocí Elliota sjednotí všechna lesní zvířátka v boji proti lovcům. Ti nakonec nebudou mít jinou možnost než se sbalit a jet domů.

Kromě hratelných postav Booga a Elliota se hráč v Open Season setká i s dalšími postavami z filmu včetně Beth a Shaw. S jejich pomocí pak bude využívat les jako bojiště proti lovcům, kteří si užijí řadu nepříjemných pocitů, když padnou do mnoha nastražených pastí. Jejich příprava a následná aktivace bude spolu s bojem hlavní náplní celé hry. Kromě toho čeká na hráče i sada miniher různého charakteru.

Hra nabízí:
– Hráč hraje jako Boog a Elliott a zažije tak znovu filmové dobrodružství.
– Hráč spolupracuje s Beth, Shaw a všemi ostatními oblíbenými zvířátky z filmového příběhu.
– Hráč se může valit jako obrovský sněžný míč, sjíždět peřeje na plovoucí kůlně, svištět tunelem na šíleném důlním vozíku a prožít ještě více ztřeštěných dobrodružství s Boogem, který míří do divočiny v pravém zvířecím stylu.

– Hráč může vyzvat své přátele na rozjařené minihry pro 4 hráče.