Playzone: World Sports Party

World Sports Party jako titul řady Playzone nabízí bezprostřední zábavu a odpočinek díky originálním nesčetným minihrám, které mohou sdílet všichni členové rodiny nebo přátelé. Jak již název napovídá, budou tyto minihry zaměřeny sportovním směrem.

World Sports Party vás i vaši rodinu či přátele pozve na cestu na exotický pětihvězdičkový moderní ostrovní resort, kde si všichni hráči budou užívat 8 originálních sportů, které mohou hrát najedou až čtyři hráči. Poprvé zahrnuje videohra kolekci sportů z celého světa, přičemž každý lze velmi snadno pochopit a začít hrát díky intuitivnímu ovládání prostřednictvím Wii Remote. A jaké sporty si tedy ve World Sports Party můžete zahrát?

Stolní hokej (Air Hockey)
Které děcko nehrálo v rekreačním resortu stolní hokej? Hraní tohoto jednoduchého a rychlého sportu je perfektně přizpůsobeno Wii ovládání. Ovládněte nárazy a předvídejte pohyby protihráčů při hodinách a hodinách zábavy!

Plážový kriket (Beach cricket)
Plážový kriket pochází z Austrálie a Nového Zélandu a jedná se o přibližnou variantu originálního kriketu. Se zjednodušenými pravidly zaměřenými na přihrávání a odpalování je to sport vhodný pro rodinu a přátele na dovolené na pláži.

Šipky (Darts)
Z Anglie si šipky díky své popularitě našly svou cestu do domovů, hospod a barů po celém světě. Předveďte svou šikovnost a zvítězte nad svými protivníky díky precizním pohybům Wii Remotem.

Vybíjená (Dodge Ball)
Vybíjená je tradiční týmový sport hraný v hodinách tělocviku v USA a Kanadě. Zakládá se na strategii a reflexech a je tedy perfektní hrou pro celou rodinu a přátele k hromadnému soutěžení v přátelské atmosféře.

Pétanque
Pétanque pochází z jižní Francie, ovšem nyní ho hraje již téměř 17 milionů lidí po celé Francii, většinou během letních prázdnin. Zamiřte míček nebo vyrazte míč soupeře vaším Wii Remotem a přibližte se k „prasátku“ tak blízko, jak je to možné.

Motokáry (Kart)
Jízda v motokáře je často vnímána jako odrazový můstek k vyšším pozicím v motosportu. Díky rozmachu infrastruktury určené pro širokou veřejnost se však stala běžnou zábavou pro děti i dospělé z celého světa. Motokáry ve hře World Sports Party jsou plné inovačních bonusů od podpory závodění po hektické závodní bitvy.

Paleta Fronton
Paleta Fronton je peruánský sport, který má své kořeny ve hře „pelota vasca“, kterou přivezli do Jižní Ameriky španělští dobyvatelé. Hraje se proti zdi s dřevěnou pálkou a černým gumovým míčkem.

Diskový golf (Disc Golf)
Tato hra je také známá jako Frisbee Golf a je tak jednoduchá jako hraní golfu s frisbee diskem. Účelem hry je překonat danou trasu od začátku až na konec s co nejmenším počtem hodů diskem.

Užijte si minhry s přáteli a rodinou!

  • Ve World Sports Party mohou hrát všichni přátelé a členové rodiny dohromady: každá minihra je určena pro 1 až 4 hráče, buď na rozdělené obrazovce, stejné obrazovce nebo se jednotliví hráči střídají (Turn Mode).
  • Hráči si mohou vybrat mezi krátkou herní lekcí a delší soutěží.
  • Hráči mohou monitorovat pokrok své rodiny v průběhu hraní, vyhrát nějaké trofeje a upravit si svého avatara přesně podle sebe nebo se rozhodnout, že ho úplně změní.