Poké Park 2: Wonders Beyond

O hře:
PokéPark 2: Wonders Beyond je přímým pokračováním prvního dílu a drží se jeho herních prvků. Jedná se akční dobrodružství mířeného spíše na mladší publikům, ve kterém budete putovat s Pikachuem v hlavní roli po otevřeném prostranství tvořeného z Pokémonního zábavního parku a temného parku přání. V průběhu budete potkávat další Pokémony, bojovat s nimi, plnit různé úkoly a užívat si atrakcí zábavního parku s Pokémon tematikou.

Příběh:
Příběh se okolo Pikachuova kamaráda Piplupa, kteří se jednoho dne spolu vydali na průzkum do Wish Parku, kde se stali obětí útoku. Zatímco Pikachu vyváznul bez zranení, po Piplupovi není ani stopy, a tak se dá dohromady se Snivym, Tepigem a Oshawotem, aby Piplupa našli a zastavili temnou moc, která trápí Wish Park.

Hratelnost:
Narozdíl od prvního dílů nebudete hrát jen za Pikachua, ale také za trojici startovních Pokémonů z Pokémon Black a Pokémon White. To jsou Snivy, Tepig a Oshawott. Kromě území PokéParku budete nově moci probádat území snového takzvaného Wish Parku, který vypadá jako by byl poskládán ze sušenek a dortů. Avšak tento svět není tak sladký jak vypadá. Dostal se pod vliv tajuplné aury, která způsobuje, že se v něm téměř všichni Pokémoni chovají divně.

PokéPark 2: Wonders Beyond se méně soustředí na atrakce zábavního parku, které tvořily v prvním díle desítky miniher. Jeho důraz nyní leží na putování po obou světech, objevování a bude se také více bojovat. Pro boje je vyhrazen také speciální mód Battle Tournament, ve kterém si v reálném čase projedete desítky koly soubojů.

Minimální konfigurace:
– herní konzole Wii
– ovladač Wii Remote
– ovladač Nunchuck